3 hráči Raiders, kteří se ucházeli o místo na soupisce ve hře Hall of Fame

1

Austin Walter z Las Vegas slaví svůj touchdown během utkání profesionální fotbalové síně slávy proti Jacksonville na stadionu Tom Benson Hall of Fame v Kantonu ve čtvrtek 4. srpna 2022.
Raiders vs Jags 9084

Raiders porazili Jaguars v pátečním zápase Síně slávy 27:11. Kteří 3 dlouholetí hráči se pokusili prolomit soupisku Raiders 53 mužů?

Výroční upoutávka NFL, The Hra Síň slávykterý předznamenává nejdelší pětitýdenní úsek roku pro fotbalové fanoušky, se hrál ve čtvrtek večer v Kantonu ve státě Ohio.

Předsezónní úvodník představoval Las Vegas Raiders a Jacksonville Jaguars v souboji mezi dvěma novými hlavními trenéry, první volbou v celkovém draftu v roce 2022 a dvěma soupiskami, které byly v offseason téměř zcela přepracovány.

Jen tolik vzrušení se může odehrát v extra předsezónním zápase, který je každý rok zakomponován do rozvrhu, takže shrnuto, druhý a třetí tým Raiders porazily posilu ze záloh Jaguars 27-11. Na mříži však bylo dost záblesku, aby se postavil případ pro tři nájezdníky, kteří čelili dlouhé šanci na sestavení seznamu.

3 hráči Raiders, kteří se rozhodli: RB Austin Walter

Kromě obchodu s trhákem Raiders za Davante Adams a pořízení Chandler Jonesjednou z nejzajímavějších poznámek k offseason Vegas bylo rozhodnutí nezvednout Možnost pátého ročníku Joshe Jacobse. Jacobs za své první tři sezóny zaznamenal 28 touchdownů a přes 3000 spěchaných yardů a zdá se, že tým je nezávazný k budoucnosti s ním. Mají nabitou čepici pro navigaci mezi Derek CarrDavante Adams a Maxx Crosby smlouvy, takže running back musí být oblastí, se kterou jsou ochotni testovat vody.

Ta teorie na mysli, Austin Walterkterý debutoval v NFL se San Francisco 49ers v roce 2019, udělal solidní úvodní krok k získání role ve vyvíjející se běžecké četě Raiders. Měl osm přenosů na 49 yardů (6,1 YPC) a touchdown, což bylo dobré pro druhý nejlepší večer mezi running backy za nováčkem Zamirem Whitem (11 přenosů na 52 yardů).

Walter byl dvakrát prominut 49ers (2019, 2021) a New York Giants (den poté, co v říjnu 2019 prolomili seznam 53 mužů). Jeho působení v XFL bylo také přerušeno kvůli tomu, že liga v dubnu 2020 pozastavila své operace. Minulý rok poskakoval tam a zpět mezi aktivní soupiskou a tréninkovým týmem New York Jets a minulý týden podepsal smlouvu s Raiders. .

Jeho úsilí mohlo být přesně to, co potřeboval, aby poprvé ve své kariéře prolomil soupisku NFL na plný úvazek.

Leave a Reply