5 nováčků, kteří se okamžitě otočili na tréninkovém kempu NFL

1
Steelers, George Pickens

26. května 2022; Pittsburgh, PA, USA; Široký přijímač Pittsburgh Steelers George Pickens (14) se účastní organizovaných týmových aktivit v UPMC Rooney Sports Complex. Povinný kredit: Charles LeClaire-USA TODAY Sports

S celým týdnem tréninkového kempu v knihách se 5 nováčků NFL okamžitě otočí a získávají více pozornosti než ostatní.

Druhý týden tréninkového kempu je v plném proudu a mnoho týmů napříč ligou si užívá den volna po intenzitě, kterou tento týden přineslo znovuzavedení chráničů. Každý rok přichází nováčkovský talent draftovaný do ligy s velkým očekáváním a s celým týdnem tréninku ve zpětném zrcátku je nyní ideální čas zkontrolovat, kteří členové třídy 2022 se otáčí. brány.

Existuje spousta defenzivních hráčů, kteří dostali od svých trenérů veřejnou chválu, a my jsme mohli vidět, jak první celkový výběr, Travon Walker, na čtvrteční předsezónní zahajovací akci zaznamenal svůj první sack, ale zde se zaměříme na pět ofenzivních hráčů. .

Tréninkový kemp NFL: 5 nováčků otáčejících se

1. Steelers WR George Pickens

Národní šampion Georgia Bulldogs WR1 z roku 2022, George Pickens, byl před draftem NFL polarizující postavou. Ve srovnání s mnoha svými spolužáky měl omezenou produkci na nabídku skautů. Jeho vynikající nováčkovská sezóna v Aténách, zvýrazněná osmi touchdowny, byla následována zkrácenou kampaní ve druhém ročníku s pozdním zraněním ramene, které ho odstavilo na dva zápasy. Jeho juniorský rok byl ještě kratší poté, co si v jarním tréninku utrhl ACL.

Ke zdraví se však propracoval včas na zápas národního šampionátu v roce 2022, kde vytáhl potápěčský úlovek, aby uzavřel dohodu a přivezl titul domů do Gruzie.

Vzhledem k tomu příběhu byla jediná věc, která byla u George Pickense jistá, jeho touha soutěžit. Objevily se příběhy a obavy ohledně charakterových nedostatků, ale před návrhem mi to všechno připadalo otravné. Upřímně řečeno, vzhledem k hráči, kterým je, a mentalitě, kterou přináší, mohl být propad k Steelers na celkové číslo 52 osud. Cítí se jako starožitný přijímač z Pittsburghu a dává tuto představu na odiv v táboře.

Leave a Reply