Aaron Rodgers neustále propaguje potenciálního útěku

3
Aaron Rodgers neustále propaguje potenciálního útěku

Quarterback Packers, Aaron Rodgers, opakovaně chválil jeden z nových přijímačů v Green Bay, méně známé jméno z draftu NFL 2022.

Poté, co se Green Bay Packers v polovině března rozhodli vyměnit svého hvězdného přijímače Davante Adamse za Las Vegas Raiders, směr útoku se poněkud zatemnil. Pro všechny záměry a účely byl quarterback Aaron Rodgers dohodou zaslepený a zůstal téměř s prázdnou, pokud jde o zbraně, které bude muset použít, aby získal ocenění MVP ve třetí lize.

Posílení přijímacího sboru bylo zřejmou nutností, když jsme zamířili do předlohy, a přesto se nějak, v typickém stylu Green Bay, řešení naléhavých útočných potřeb stalo druhořadou prioritou. Vybrali dva defenzivní hráče, Quay Walkera a Devonte Wyatta, se svými dvěma výběry v prvním kole, přičemž do druhého kola zanedbávali pomoc přijímače.

Je to hráč, kterého vzali ve čtvrtém kole, ale Rodgers je nadšený.

Nováček Packers WR Romeo Doubs udělal na Aarona Rodgerse rychlý dojem

Packers si vybrali Christiana Watsona ze státu Severní Dakota s celkovým 34. výběrem v draftu, ale je to volba č. 134, Romeo Doubs, který si podle všeho brzy získává lásku od MVP.

Doubs navštěvoval University of Nevada, kde v minulé sezóně absolvoval 80 recepcí na 1109 yardů a 11 touchdownů. Byl vedoucím chytačem přihrávek pro Wolf Pack a byl oblíbeným cílem quarterbacka Carsona Stronga. V roce 2021 měl téměř o 20 více recepcí než kdokoli jiný na soupisce Nevady.

Další hodnou poznámkou k Doubsovi je meziroční zlepšení, které projevoval během své vysokoškolské kariéry. V každé ze čtyř sezón v Nevadě se statisticky zlepšil v recepcích, yardech a přistáních. Navíc v minulé sezóně měl jeho quarterback hodnocení 130,6 QB, když se zaměřil na Doubse. Ještě větší důvod, aby pro něj Rodgers měl sladké oči.

Začátkem dubna vedli Packers wide receiver hloubku Juwann Winfree, Allen Lazard a Randall Cobb; s Malikem Taylorem a Amari Rodgersovou jako zálohami. Nyní, s Watsonem a Doubsem v mixu, spolu s veteránem Sammy Watkinsem, se útok Green Bay, vedený jeho úřadujícím MVP quarterbackem, zdá být ve formě, aby se postavil jakékoli výzvě, kterou má NFC North v zásobě.

podobné příspěvky

Leave a Reply