Aaron Rodgers neústupně uzavírá budoucnost NFL jako Tom Brady

3

Zadák Green Bay Packers přemýšlel o tom, jak dlouho ještě bude hrát fotbal. Odpověď Aarona Rodgerse byla krátká a sladká.

Žádný hráč v historii NFL neházel na více yardů než ten současný Tampa Bay Buccaneersrozehrávač Tom Brady (84 520). Pokud jde o aktivní umělce, druhý na seznamu je nový signální volající z Indianapolis Colts Matt Ryan (59 735). Za ním je plodný rozehrávač Aaron Rodgers (55 360) z Green Bay Packers.

Co se týče přihrávek na přistání v kariéře, Brady je historicky lídrem ligy s ohromujícími 624 bodovanými hody. V roce 2021 vedl celou NFL se 43 touchdowny. Rodgers je mezitím pátý na seznamu – za Drewem Breesem (571) a členy Síně slávy profesionálního fotbalu Peytonem Manningem (539) a Brettem Favrem (508) – s 449 zásahy TD.

Dá se s jistotou říci, že Aaron Rodgers by musel dát neuvěřitelná čísla, aby na těchto seznamech zachytil sedminásobného šampiona Super Bowlu. A to kdyby se Brady rozhodl odejít ze hry.

No, teď už je jisté, že se nestane ani jedno. Brady oslavil ve středu 3. srpna své 45. narozeniny. Připravuje se na svou 23. sezónu NFL. Takže když se někdo zeptal Aarona Rodgerse, zda má nějaké plány hrát až do svých 45 let, odpověď byla krátká a sladká.

“Ne,” řekl s úsměvem Rodgers (via Zach Kruse PackersWire.com). “Ale všechno nejlepší k narozeninám, Tome!”

Rodgers oslaví 2. prosince 39 let. Desetinásobný Pro Bowler získal své třetí a čtvrté ocenění MVP NFL za poslední dva roky. Ale zjevně nemá v úmyslu hrát až do prosince 2028, kdy narazí na BIG 45.

The 17letý quarterback hodil 449 touchdown passů ve srovnání s pouhými 93 zachyceními ve 213 zápasech základní sezóny z roku 2005. Možná zajímavější otázka by byla tato. Kdy konečně zahraje Aaron Rodgers svůj 100. zákrok v základní části?

Leave a Reply