Aaron Rodgers praží Davante Adamsovi za komentář o Dereku Carrovi

3

Legenda Green Bay Packers Aaron Rodgers neztrácel čas a pražil Davante Adamse kvůli jeho srovnání s Derekem Carrem tím, že prohlašoval svou vlastní Síň slávy.

Jakmile Aaron Rodgers vkročil do tábora, zajistil, aby se titulky NFL točily kolem něj a jeho hrdinského Con Air aura.

Back-to-back NFL MVP nezklamal, vypálil přesnou střelu zpět na bývalého přijímače Packers Wide Davante Adamse.

“Chci říct, že je vždy těžké přejít ze Síně slávy do Síně slávy,” řekl Rodgers o přechodu z Adamse do Allena Lazarda. “Od Davanteho k Allenovi to bude přechod, ale dokáže toho hodně.”

Aaron Rodgers posouvá malichernosti na novou úroveň s veselým úderem Davante Adams-Derek Carr

Pro kontext Adams řekl, že jak Carr, tak Rodgers byli budoucí quarterbackové Síně slávy, když se ho zeptali na přechod mezi nimi.

“Kdykoli změníte quarterbacka z Hall of Famer na Hall of Famer, Stabler na Rich Gannon nebo kohokoli, ke komu půjdete, bude to určitě trochu úprava,” řekl Adams.

Adams strávil offseason mluvením o talentech Dereka Carra, který je na obranu Adamse stále považován za nedoceněný, pokud jde o jeho schopnosti. Když Jeremy Fowler zařadil Top 10 quarterbacků v lize, Carrovo jméno viditelně chybělo. Tyreek Hill měl v úmyslu udělat totéž, když řekl, že Tua Tagovailoa byl „přesnější“ než Mahomes, ale stejně jako v případě Rodgerse, mluvení o svém novém quarterbackovi rozpálilo fanoušky jeho staré fanouškovské základny.

Pro fanoušky Packers, kteří si libují v nejdůležitějších momentech ohlašovaného spojení Rodgers-Adams – takové, které Rodgersovi pomohlo zajistit tyto dva po sobě jdoucí MVP – je snadné se při srovnání nasytit.

Ale Adams své prohlášení vysvětlil a o několik dní později objasnil, co tím myslel.

“Na tohle jsem čekal. Bože, na tohle jsem čekal,” řekl Adams když se ho zeptali na jeho předchozí komentáře.

“Chtěl jsem říct, že i když půjdete do Síně slávy do Síně slávy, je to úprava.” I když je to Hall of Famer to Hall of Famer, dojde k úpravě. Neříkal jsem člena Síně slávy Aarona členovi Síně slávy Derekovi. Takže své tvrzení vůbec nestahuji. Nedoručil jsem tu zprávu tak, jak jsem ji měl v hlavě. Nechtěl jsem to říct přesně.”

Rodgers, který je proslulý svou malicherností, pokud jde o ovládání mediálních vyprávění, se ujistil, že poslal Adamsovi zprávu, že i on může předpovídat Síň slávy.

Jakkoli je to veselé, Rodgersův úder do Adamse přichází na úkor nevinného přihlížejícího: Allena Lazarda. Všechny vtipy stranou, možná, že Lazard může skutečně zrychlit a mít průlomovou sezónu ve světle Adamsovy nepřítomnosti.

Leave a Reply