Aron Baynes přitahuje zájem z NBL Brisbane Bullets – zpráva

3
Aron Baynes přitahuje zájem z NBL Brisbane Bullets – zpráva
Foto: Carlos Osorio/Associated Press

Po téměř roční pauze od soutěžního basketbalu nyní Aron Baynes sbírá zájem konkrétního klubu ve své domovské zemi.

Prameny řekl Emiliano Carchia ze Sportanda, že National Basketball League’s Brisbane Bullets mají oči zaměřené na velkého muže.

Od února bylo hlášeno, že Bullets jsou zaujatí přidáním Baynese do své sestavy. Pak Matt Logue z News Corp Australia pokud že zmíněný australský tým je již vyzbrojen víceletou smlouvou, aby předal veterána, pokud by si přál konečně opustit NBA.

Baynes utrpěl při reprezentaci australského národního basketbalového týmu z posledních olympijských her v Tokiu děsivé poranění míchy. Byl mnohokrát hospitalizován a pociťoval vážnou necitlivost, bolesti těla a neschopnost chodit.

Po měsících zotavení a rehabilitace absolvoval Baynes sérii tréninků s několika týmy během nedávné letní ligy NBA v Las Vegas. Bohužel to vypadá, že zatím nezískal herní nabídku, aby mohl znovu hrát v asociaci.

Pětatřicetiletý Baynes je osmiletý nedraftovaný centr v lize, který naposledy hrál za Toronto Raptors v sezóně 2020-2021 s průměrem 6,1 bodu, 5,2 desky ve 44 procentech střelby v 53 zápasech.

V roce 2014 vyhrál šampionát NBA se San Antonio Spurs.

podobné příspěvky

Leave a Reply