Astros Catcher Jason Castro sezonu kvůli operaci kolene

1
Astros Catcher Jason Castro sezonu kvůli operaci kolene

The Astros oznámil dnes ten lapač Jason Castro byl přesunut na 60denní IL kvůli operaci kolene. Podle Chandlera Romea z Houston ChronicleCastro minulý týden podstoupil operaci a je mimo sezónu. Zpátky v březnuŘím uvedl, že Castro po sezóně zvažuje odchod do důchodu. Je tedy dost možné, že Castrovo utkání 29. června proti Mets v New Yorku bylo jeho posledním. Pokud ano, byla to silná poznámka k zakončení, protože Castrova devátá směna homerunu se podílela na všech nájezdech vítězství Astros.

Castrovo zranění vysvětluje výměnu Astrosů s Red Sox za catcher Christian Vazquez včera. Vazquez se spojí s oddaným Martin Maldonado jak se Astros snaží dosáhnout titulu AL West a možná mnohem více. Astros GM James Click také zvedl DH/prvního basemana Trey Mancini a odlehčovací Will Smith v posledních dnech.

Pokud bude rok 2022 znamenat pro Castra konec cesty, může se pyšnit úspěšnou 12letou kariérou, kterou zakončily mnohaletými stážemi u Astra. Castro se dostal do All-Star týmu v roce 2013 a byla to jeho nejlepší sezóna. Hrál také za Twins, Angels a Padres a za svou kariéru vydělal více než 50 milionů dolarů. Kromě 952 zápasů v pravidelné sezóně se Castro objevil ve 14 zápasech po sezóně a zejména hrál za jiné organizace během skandálu Astros s krádeží nápisů.

podobné příspěvky

Leave a Reply