Astros hledá nápovědu pro středové pole

1
Astros hledá nápovědu pro středové pole

Astros měli v pondělí velmi aktivní den a přivedli dva hráče na pozici veteránů Trey Mancini a Christian Vazquez a údajně souhlasí s výměnou Jake Odorizzi s Braves’ Will Smith. Houston však neskončil ve snaze posílit soupisku před uzávěrkou, jak uvádí Ken Rosenthal z Athletic (Odkaz na Twitter) hledají pomoc v centru.

Generální manažer Houstonu James Click již zaškrtl tři největší potřeby klubu letos v létě – první základnu, chytač a úlevu pro levou ruku. Středové pole je pravděpodobně poslední oblastí, na kterou by se front office měl zaměřit, protože klub se dostal z pozice jen 0,200/.262/.342. Jake Meyers má problémy od návratu ze seznamu zraněných, a José Siri byl ohromen, než byl přidělen k Rays jako součást dohody o třech týmech, která přivedla zpět Manciniho. Chas McCormick hraje dobře už druhou sezónu za sebou, ale letos viděl o něco více času v rohovém poli než ve středu.

Astros se údajně ptali na hvězdu Pirátů Bryan Reynolds v minulosti a nedávno Rosenthal vznesl nápad z Houstonu visí některé ze svých ovladatelných startérů na Orioles ve snaze vypáčit Cedric Mullins. Zdá se nepravděpodobné, že by se oba hráči během příštích 16 hodin přesunuli, ale potenciální zájem Astros o oba ukazuje, že klub na chvíli prozkoumal možnost vyzvednutí impaktního středu pole.

Za předpokladu, že Reynolds i Mullins zůstanou na místě, obchodní trh na této pozici není nijak zvlášť robustní. Oakland Ramon Laureano by byl nejlepším hráčem, který bude pravděpodobně k dispozici, ale je těžké si představit, že by na něj Astros zaútočili. Nejen, že rivalita v rámci divize mohla zkomplikovat obchod, Astros rozdal Laureano jako vyhlídku na minimální návratnost a mezi A a Astros se za posledních pár let neztratila žádná láska.

Kansas City Michael A. Taylor a mláďata Raphael Ortega jsou jediní další středoví hráči v poli, kteří se umístili mezi nejlepšími kandidáty na obchodování MLBTR. Mezi další hráče, kteří by mohli být k dispozici, patří Nationals Victor Robles a pokud se Giants rozhodnou v termínu předělat, Mike Yastrzemski.

podobné příspěvky

Leave a Reply