Austin Adams podstoupil operaci flexorových šlach

1
Austin Adams podstoupil operaci flexorových šlach

Padres odlehčovač Austin Adams podstoupil dnes odpoledne operaci k opravě flexorové šlachy na předloktí, uvádí Jeff Sanders z San Diego Union-Tribune (Odkaz na Twitter). Znamená to neuspokojivý konec sezóny, kterou vymazalo natažení předloktí, které utrpěl v dubnu.

Harmonogram zotavení Adamse není jasný, ale může ho to stát i kus příští sezóny. Sanders přirovnává postup k jednomu spoluhráči Drew Pomeranz podstoupil loni v srpnu. Byl mimo téměř kalendářní rok a právě před pár týdny se pustil do rehabilitace menší ligy. Nelze jen předpokládat, že procesy obnovy hráčů budou identické, samozřejmě, ale zdá se, že 31letý Adams by mohl ztratit většinu kampaně v roce 2023.

Pravák se v této sezóně představil jen dvakrát. Adams se před rokem dostal do 65 her, pracoval na ERA 4.10 s obrovským 31,5% procentem stávek prostřednictvím 52 2/3 směn. Spojil to swing-and-miss věci s extrémní divočinou, nicméně, chodil téměř 15% soupeřů a bizarně škubal 24 těly. Adams vedl MLB v soupeřích zasažených hřištěm, šest před druhým místem Joe Musgrovenavzdory tomu, že jde o odlehčovací prostředek s jednou směnou.

Bez ohledu na strasti s ovládáním by se Adams mohl propracovat do směn se středním nebo vysokým pákovým efektem díky síle svého jezdce na mazání, kdyby byl v této sezóně zdravý. Bohužel místo toho strávil drtivou většinu roku na 60denní listině zraněných. Adams bude vyplacen jeho plat 925 000 $ a bude sbírat celý rok služby. Zastíní čtyřletou hranici služby a zůstane způsobilý pro arbitráž do roku 2024. Pokud by mu Pads nabídli smlouvu, nebyl by ve frontě na více než marginální navýšení, ale mohli by se rozhodnout, že ho neuhlásí. a přes zimu přerozdělit jeho místo na soupisce 40 mužů, pokud předpokládají, že zmešká většinu kampaně v roce 2023.

podobné příspěvky

Leave a Reply