Bam Adebayo by rád strávil celou kariéru s Heatem

2
Bam Adebayo by rád strávil celou kariéru s Heatem
Foto: Issac Baldizon/NBAE prostřednictvím Getty Images

Bam Adebayo dokončil svou pátou sezónu s Heat. Během této doby se stal jedním ze základních kamenů týmu a v Miami se cítí velmi dobře.

Jeho týmový kolega Udonis Haslem strávil v Heat 19 let. Je vzácnou výjimkou hráče, který má za sebou dlouhou kariéru a stále zůstává věrný jedinému týmu.

Když byl Adebayo požádán, aby udělal totéž, souhlasil. Kdyby to bylo na něm, pětadvacetiletý centr by zůstal v Miami celou kariéru.

Přes Anthony Chiang z Miami Herald:

Zatímco některé z nich jsou mimo kontrolu Bam Adebayo, doufá, že stráví celou svou kariéru v NBA v Heat jako Udonis Haslem. „Kdybych mohl, udělal bych to,“ řekl Adebayo, který má příští sezónu splatit 30,4 milionu dolarů ve druhém roce pětiletého prodloužení smlouvy o maximální hodnotě 163 milionů dolarů, které podepsal s Heat v roce 2020. „Jen abych měl tu příležitost být kolem této komunity za celou svou kariéru. Hodně z komunity mě vidělo vyrůstat. Z náhodného 14. draftu se stát základním kamenem této organizace a stát se něčím větším. Je to prostě jedna z těch věcí, které jsou nadopované, když lidé rostou s vámi.“

V minulé sezóně Adebayo za Heat za 32,6 minut na zápas zaznamenal průměr 19,1 bodu, 10,1 doskoku a 3,4 asistencí.

podobné příspěvky

Leave a Reply