Braves podepsal smlouvu s Taylorem Motterem do Minor League

1
Braves podepsal smlouvu s Taylorem Motterem do Minor League

V pohybu, který v té době proklouzl kolem radaru MLBTR, Braves podepsali Taylor Motter minulý týden smlouvu na nižší ligu. Podle jeho slov byl utilitář v polovině července propuštěn z paktu nižší ligy s Reds protokol transakcí na MLB.com.

Motter, 32, byl přidělen k Triple-A Gwinnett s Atlantou. Většinu roku strávil s nejlepší pobočkou Reds v Louisville a dosáhl 0,250/,340/,462 osmi homeruny ve 39 zápasech. Chodil tam se silným 12,4% klipem, zatímco útočil zhruba průměrným tempem ligy. Motter si krátce vysloužil volání na majory jako náhradník za viry, když Reds hráli sérii v Torontu, kde se objevili ve dvou zápasech a inkasovali zásah v šesti pálkách.

To znamenalo pátý rok, ve kterém si Motter, který se pohybuje správně, nabral nějaký MLB čas. Na svém kontě má 446 účastí na kariéře, zasáhl 0,191/0,262/,309 s deseti dlouhými koulemi a 13 ukradenými základnami. Produkt Coastal Carolina má kvalitní řadu .264/.354/.479 v částech šesti kampaní Triple-A. Mezi jeho úspěchem v horní části a schopností hrát kdekoli na diamantu kromě chytače a středu pole se Motter probojoval na hlavní turnaje se šesti různými týmy.

Braves mají jedno z nejlepších vnitřních polí ve hře Matt Olson, Dansby Swanson a Austin Riley všichni mají silné sezóny. Ozzie Albies vynechal delší úsek po zlomenině chodidla, ale očekává se, že se vrátí buď koncem tohoto měsíce, nebo začátkem září. Braves se spoléhali na Orlando Arcia na základním kameni v nepřítomnosti Albies a získali Ehire Adrianza v menším obchodu s divizním rivalem Nationals k posílení hloubky lavice. Motter přidává nějaké zkušenosti z vyšší úrovně, aniž by obsadil místo na seznamu 40 mužů.

podobné příspěvky

Leave a Reply