Co čeká Mike Tomlin od Kennyho Picketta

1

Hlavní trenér Steelers Mike Tomlin hledá od Kennyho Picketta jednu velkou věc, když se nováček rozehrávač zabydluje v tréninkovém kempu: Playmaking.

V roce 2022 musí Steelers v první řadě zjistit, jaká je jejich situace obránce pro tuto sezónu, ať už jde o Mitchella Trubiskyho, Masona Rudolpha nebo kandidáta v prvním kole draftu Kennyho Picketta.

Zatímco tréninkový kemp pro Trubiskyho a Rudolpha by se měl soustředit na získání startovního místa, pro Picketta je to všechno o dokázat, že se dokáže rychle adaptovat na profesionální hru. Čím dříve to dokáže, tím dříve dokáže víru, kterou do něj Pittsburgh vložil, ospravedlnit tím, že ho draftuje jako číslo 20 celkově.

Hlavní trenér Mike Tomlin konkrétně prozradil, co chce vidět od svého nováčka po šestém dni tréninkového kempu.

Steelers: Na co čeká Mike Tomlin od Kennyho Picketta

“Tvorba hry,” řekl Tomlin prostřednictvím Steelers.com. “Víš, že není 7B.” [second pick of the 7th round]víš co myslím. Očekáváme kvalitní hru a rychlý proces zrání a líbí se nám věci, které dosud dělal.”

Pickett možná nebude muset okamžitě začít s Trubiskym a Rudolphem, kteří jsou prozatím k dispozici, aby přímo nahradili Bena Roethlisbergera. Byl však draftován jako dlouhodobá odpověď na franšízu na pozici QB. Bude se od něj muset očekávat, že bude hrát dříve než později.

Jak řekl Tomlin, nemá ten luxus, aby přišel jako neohlášený výběr na konci kola. Má očekávání, která musí splnit.

V úvodním týdnu kempu se trápil, ale od začátku srpna se podle pozorovatelů začal propadat. Dokonce bral opakování druhého týmu. To by mělo být pro Tomlina a fanoušky povzbudivé.

Leave a Reply