Cowboys by měli spěchat, aby podepsali tento široký přijímač s Juliem Jonesem v Tampě

5

Dallas Cowboys sledoval, jak Julio Jones podepsal smlouvu s Tampa Bay Buccaneers. Měli by spustit jeden z nejlepších širokoúhlých přijímačů dostupných ve volné agentuře.

Právě když se hráči tento týden začali hlásit na tréninkový kemp, Tampa Bay Buccaneers ukázali, že jsou stále all-in pro další běh na Super Bowl. V úterý 26. července podepsali Buccaneers s bývalým přijímačem Atlanta Falcons a Tennessee Titans Juliem Jonesem roční smlouvu. To dává Tomu Bradymu přijímací sbor Mikea Evanse, Chrise Godwina a Jonese.

Jones byl při vstupu do kempu nejlepším dostupným širokoúhlým přijímačem, přestože jeho produkce v sezóně 2021 sužovaná zraněními klesla. Dallas Cowboys mají potřebu na wide receiver poté, co vyměnili Amari Cooperovou do Cleveland Browns a ztratili Cedricka Wilsona Jr. ve volném zastoupení Miami Dolphins.

Fanoušci vědí, že majitel týmu Jerry Jones miluje své široké přijímače velkého jména. Proto by měl využít příležitosti a podepsat Odella Beckhama Jr. dříve, než tak učiní jakákoli jiná organizace.

Cowboys by měli podepsat Odella Beckhama Jr. poté, co se Julio Jones připojí k Buccaneers

Beckham měl v roce 2021 docela dobrý rok. Rok začal s Cleveland Browns, ale obě strany dosáhly vzájemné dohody o ukončení jeho smlouvy. Beckham se nakonec připojil k naskládané ofenzívě Los Angeles Rams, aby dosáhl na svůj první titul v Super Bowlu.

V Super Bowlu 56 udělal Beckham obrovský vliv na začátku prvního poločasu, když zachytil první touchdownovou přihrávku hry a dal Rams brzy vedení. Bohužel si Beckham později roztrhl ACL. Rams byli stále schopni porazit Cincinnati Bengals 23-20, čímž Beckham získal svůj první prsten Super Bowl.

Ve svých osmi zápasech základní části s Rams zaznamenal Beckham 27 přijetí na 305 yardů a pět touchdownů na 48 terčů. Během čtyř zápasů play off Los Angeles chytil Beckham 21 z 26 terčů na 288 yardů a dva touchdowny.

Pro Cowboys není zrovna ideální podepisovat hráče, který vypadl z roztrženého ACL. Dallas se s tím už vypořádává, protože Michael Gallup, který s týmem znovu podepsal lukrativní pětiletou smlouvu v této offseason, se zotavuje z natrženého ACL, které utrpěl v 17. týdnu loňského roku. Ale Cowboys musí posílit hloubkový graf, zvláště když se podíváme na rozdělení.

Philadelphia Eagles jsou připraveni být v této sezóně finalisty o korunu NFC East, protože vyměnili za AJ Browna, aby přidali do svých širokých přijímačů vedle DeVonty Smithe, Queze Watkinse a Zacha Pascala. Pak jsou tu Washington Commanders, kteří mají Terryho McLaurina, Curtise Samuela a Jahana Dotsona jako své nejlepší přijímače. New York Giants, navzdory tomu, že nový režim uklízel nepořádek, který byl za éry Davea Gettlemana, mají docela silný přijímací sbor Kennyho Golladaye, Kadariuse Toneyho, Sterlinga Sheparda, WanDale Robinsona a Dariuse Slaytona, pokud jsou všichni zdraví.

Dallas potřebuje přidat trochu hloubky na pozici za CeeDee Lamb, pokud má v plánu usilovat o místo v play off. Mít Beckhama na soupisce pro jeho potenciální návrat by mohlo s Cowboys udělat zázraky.

Leave a Reply