Cowboys se brzy podepisují na tréninkovém kempu, aby posílili obranu

3

Dallas Cowboys právě přidali veterána, ex-Vikings linebacker Anthony Barr, aby jejich obranu posílení s probíhajícím tréninkovým kempem.

Fanoušci Cowboys mají dobrý důvod být letos nadšeni z jejich linebackerového sboru s Micahem Parsonsem a Leightonem Vanderem Eschem v čele.

Nyní mají třetího hráče, na kterého mohou upnout své naděje: Anthony Barr.

Veterán linebacker nakonec podepsal s Dallasem ve středu po měsících spekulací kolem jeho vstupu do Cowboys.

Cowboys posilují obranu podpisem Anthonyho Barra

Barr je už nějakou dobu spojen s Cowboys. Senior defenzivní asistent George Edwards byl Barrův obranný koordinátor v Minnesotě šest let.

Barr, čtyřnásobný profesionální hráč nadhazovačů, přináší dovednosti v rozehrávkách u vnějšího obránce, ale díky zkušenému know-how je pozičně flexibilní.

Barr vynechal velkou část sezóny 2020 kvůli zranění prsu, ale v roce 2021 se vrátil se 72 tackly, 2,5 sacky, třemi zachyceními a pěti přerušeními přihrávky.

Ve svých 30 letech by mu v nádrži mělo zbýt něco, co by letos významně přispělo pro Cowboys. Může být Parsonsovým mentorem a zároveň poskytovat Dallasu nějaké krytí pro Vandera Esche, který měl ve své kariéře problém zůstat zdravý.

Cowboys potřebovali extra hloubku v linebackeru a zapojení jednoho z nejlepších volných hráčů, kteří jsou stále k dispozici, je příjemný způsob, jak tento problém vyřešit.

Barr teď bude mít spoustu času zvyknout si na své okolí.

V této sezóně dostane také šanci utkat se se svým bývalým týmem. Dallas se utká s Vikingy v týdnu 11 v Minnesotě.

Leave a Reply