Cubs Select Sean Newcomb, Matt Dermody

3
Cubs Select Sean Newcomb, Matt Dermody

16:09: Cubs oficiálně vybrali Newcombův kontrakt mířící do hry 2. Infielder David Loď byl vybrán do Triple-A Iowa, aby vyčistil potřebné místo v aktivní sestavě.

11:22: Před dnešním dvojzápasem proti Cardinals oznámili Cubs reportérům nějaké zamíchání soupisek, včetně Gordon Wittenmyer z NBC Sports Chicago. Levák Matt Dermody má vybránu smlouvu a bude sloužit jako „27. muž“ klubu během dvojče. Kolega levák Sean Newcomb bude mít také vybraný kontrakt pro zahájení druhého zápasu. Ani jeden z hráčů nebyl na dnešním 40členném seznamu, ačkoliv termín výměny ponechal Cubs na 37, což znamená, že nebudou vyžadovány žádné odpovídající tahy. Mezi hrami však bude nutné pro Newcomba vytvořit místo na aktivní soupisce.

Newcomb, 29, byl kdysi velmi vychvalovanou vyhlídkou v Atlantě a v období 2017-2019 se pro ně dobře hodil. Za tu dobu hodil 332 1/3 směny s 3,87 ERA, 23% stávkou, 11,6% tempem chůze a 44,7% tempem pozemního míče. Měl však mizerný rok 2020, poté byl v roce 2021 přesunut do bullpenu, ale od té doby skutečně nezískal svou předchozí formu. Atlanta ho určila pro úkol v dubnu a pak ho přehodila do Cubs, kteří jistě doufali v odraz.

S Cubs moc dlouho nevydržel, byl určen pro přidělení a poté, co byl zproštěn výjimek, byl přímo vydán. Od té doby dobře nadhazuje v nezletilých a protahuje se v procesu. Hodil 24 směn Triple-A s ERA 3,38, úspěšností 30,7 % a 44,9 % rychlostí pozemního míče, i když s děsivou rychlostí chůze 17,8 %. Jeho výstupy se postupně zvyšovaly, jak sezóna pokračovala, a zaznamenal čtyři směny v každém ze svých posledních dvou vystoupení.

Je možné, že je to jen bodový začátek pro Newcomba, aby pomohl pokrýt dvojitou hlavičku. Nemá žádné možnosti a nemůže být poté poslán zpět k nezletilým. Ačkoli pokud zůstane na seznamu, může být po této kampani zachován prostřednictvím arbitráže.

Dermody, 32, má na svém kontě 29 zápasů MLB, většinu z těch, které přišly s Blue Jays v roce 2017. Od té doby má za sebou jen jediné vystoupení ve velké lize, které přišlo s Cubs v roce 2020. Minulý rok strávil s týmem Seibu Lions of Nippon Professional Baseball, než se v lednu vrátí a podepíše s Cubs smlouvu o nižší lize. Ačkoli to bylo primárně úlevou po většinu jeho kariéry, Cubs mu letos dávají určitou délku v nezletilých. V této sezóně odehrál 13 startů a sedm úlevových vystoupení v Triple-A, zaznamenal 79 1/3 směn s ERA 3,74, 20,3 % úhoz, 5,2 % tempa chůze a 51,2 % pozemního míče. Na rozdíl od Newcomba má možnosti a mohl by být poslán zpět dolů, aby sloužil jako hloubka v Triple-A.

podobné příspěvky

Leave a Reply