DeAndre Jordan vypráví o podepsání smlouvy, aspiracích na titul a roli veterána s Nuggets

1
DeAndre Jordan vypráví o podepsání smlouvy, aspiracích na titul a roli veterána s Nuggets
PHILADELPHIA, PENNSYLVANIA – 2. dubna: DeAndre Jordan #9 signálů Philadelphia 76ers poté, co skóroval během čtvrtého čtvrtletí proti Charlotte Hornets ve Wells Fargo Center 2. dubna 2022 ve Philadelphii v Pensylvánii. POZNÁMKA PRO UŽIVATELE: Uživatel výslovně bere na vědomí a souhlasí s tím, že stažením nebo použitím této fotografie souhlasí s podmínkami licenční smlouvy Getty Images. (Foto Tim Nwachukwu/Getty Images)

Přesvědčivá slova dvou vokálních vůdců z Denveru Nuggets přiměla DeAndre Jordana, aby zamířil do Mile High City.

Jeff Green, jeho bývalý spoluhráč z Los Angeles Clippers a Brooklyn Nets, a hlavní trenér Michael Malone vytvořili skvělé náborové hřiště na velkého muže.

A vzhledem k tomu, že probíhá jeho 15. sezóna v lize, Jordan plně chápe, co přinese na stůl hladovému týmu Nuggets.

“Je zřejmé, že každý ví, že Nikola (Jokic) je hlavou hada,” řekl Jordan v dopise rozhovor s Mikem Singerem z Denver Post. “Takže moje role je evidentně scházet z lavičky, pomáhat naší druhé jednotce s tempem, clonami a otevíráním kluků, získávat kluky lepšími střelami a také zakončovat vše, co můžu v přechodu, útočné doskoky, ovládat sklo pro naši jednotku.” , také být obrannou přítomností, jak dlouho tam budu.“

Po dvou dílčích stincích s Los Angeles Lakers a Philadelphia 76ers v minulé sezóně dorazí Jordan do Colorada a očekává se, že odpovídajícím způsobem přispěje jako záložní velký muž z lavičky.

Jordan, který už nosí zlatou olympijskou medaili s několika ligovými oceněními, stále hledá nejvyšší cenu – mistrovský prsten.

S tím, jak Denver zůstává postaven, má šanci vyhrát ten nepolapitelný titul. Vládnoucího MVP Nikolu Jokice nyní budou podporovat Jamal Murray a Michael Porter Jr. po jejich propouštění po zranění.

Ostřílený centr přiznal, že zlatý míč je jediný, který ho neustále tlačí do grindu a pokračování v kariéře NBA.

“Jdu do svých 15 let, chlape, byl jsem ve druhém kole, udělal jsem v této lize spoustu skvělých věcí, individuálně a také s týmy, ve kterých jsem byl,” řekl Jordan. “Vím, že respekt, který mám u sebe, a také, který ke mně mají moji vrstevníci… (vyhrát titul) je jediná věc, která mě v tomto bodě mé kariéry stále pohání.”

Jako hráč role se Jordan netajil přítomností v šatně, kterou přináší do jakéhokoli týmu, jehož je součástí.

Jeho veteránské vedení zůstává životně důležité, a to je něco, na co bude hrdý, jak tvrdil.

“Od té doby, co jsem byl v Clippers, v mých mladých dnech, jsem se od několika skvělých veteránů naučil, jak být skvělým hráčem v šatně, i když věci nešly podle mých představ,” řekl Jordan. “Dělal jsem to během své kariéry a myslím, že to je něco, na co jsem hrdý.”

Vzhledem k tomu, že Denver vypadá připravený na sezónu pomsty, Jordanova motivující a hlasová aura bude pro tento míčový klub ceněna. Opravdu může být ohromným kouskem, který jim pomůže dostat se na vrchol světa NBA.

podobné příspěvky

Leave a Reply