Derwin James zůstal zasnoubený s Chargers během jeho ‘hold-in’ – NFL Nation

0
Derwin James zůstal zasnoubený s Chargers během jeho ‘hold-in’ – NFL Nation

COSTA MESA, Kalifornie – Derwin James Jr. stál vedle pass-rusherů Joeyho Bosy a Khalila Macka na postranní čáře, když Los Angeles Chargers tento týden otevřeli tréninkový kemp.

Ale když Bosa a Mack vběhli na hřiště, James zůstal pozadu.

James, klíčový tvůrce hry v přepracované obraně Bolts, se nebude účastnit tréninků, dokud nebude dosaženo dohody o prodloužení smlouvy. V současné době má bezpečnost v této sezóně v posledním roce jeho nováčkovské smlouvy vydělat 9 milionů dolarů.

“Na obou stranách panuje plný respekt,” řekl trenér Brandon Staley o probíhajících jednáních mezi Chargers a Jamesovým agentem Davidem Mulughetou. “Oni vědí, jak moc Derwina milujeme. Derwin ví, jak moc ho milujeme. Právě na tom procesu právě pracujeme.”

Očekává se, že 25letý James nebude zpřístupněn novinářům, dokud nebude dosaženo dohody. Nicméně, zatímco zastupoval Chargers na charitativní akci čtyři dny předtím, než se hlásil do tréninkového kempu, James řekl ESPN: “Jo, jistě,” když se ho zeptali, zda se cítil dobře, jak jednání vedla.

Očekává se, že James získá dohodu, která ho zařadí mezi nejlépe placené safety v NFL. Prostřednictvím čtyř tréninků se James dostal na hřiště pouze pro průchody a pro podporu spoluhráčů během cvičení ve skupinách. Na oplátku se mu dostalo velké podpory.

“Samozřejmě jsem s ním mluvil a on – myslím – dělá správnou věc,” řekl Bosa, který před dvěma lety souhlasil s podmínkami prodloužení, jen několik hodin před termínem nahlášení. do výcvikového tábora. “Zjevně si zaslouží cokoliv, co dostane. Každý den do toho dává 100 procent. Právě teď pro něj dělá to nejlepší rozhodnutí.”

Dvojnásobný výběr prvního týmu All-Pro, Jamesova všestrannost a vůdcovství jsou potřeba mezi jednotkou, která se minulou sezónu trápila, ale nyní má vysoká očekávání po mimosezónních akvizicích Macka, cornerbacka JC Jacksona a defenzivního lajnaře Sebastiana Josepha-Daye.

Staley se při svém prvním přidržení smlouvy jako hlavní trenér pokusil vyjádřit trpělivost s tímto procesem a vyhýbal se poskytování jakýchkoliv očekávání, kdy by si přál, aby se James vrátil do tréninku.

“Derwin hrál tolik fotbalu NFL, že nás to pravděpodobně znepokojuje nejméně,” řekl Staley, který skončil 9:8 a ve své první sezóně jako trenér vynechal play off. “Necháme tento proces dohrát. Jak jsem zmínil a věřím, že je to pravda, je to prostě součást NFL – když jednáte s nejlepšími hráči a smlouvami, jako je tato, trvá to Čas. Pracujeme na tom.”

V 15 zápasech minulé sezóny James zaznamenal 117 zápasů (vyrovnané na 3. místě v NFL mezi všemi defenzivními obránci), zachytil dvě přihrávky, vynutil si tři fumble a měl dva sacky.

James, celkově 17. volba v draftu 2018, získal uznání All-Pro a Pro Bowl jako nováček, než v následující sezóně odehrál jen pět zápasů kvůli zranění nohy a vynechal celou sezónu 2020 kvůli zranění kolena.

Po svém druhém vystoupení v Pro Bowlu loni v únoru podstoupil James operaci levého labra a byl omezen mimosezónním programem. Před kempem řekl ESPN, že se cítí zdravý.

“Je to to nejlepší, co jsem za poslední čtyři roky cítil,” řekl James. “A nemůžu se dočkat, až půjdu.”

Spoluhráči se ho nemohou dočkat.

“To je chlap, kterého rozhodně potřebujeme,” řekl přijímač Keenan Allen. “Je srdcem obrany, srdcem celého týmu.”

podobné příspěvky

Leave a Reply