Draft Signings: Padres, A’s, Blue Jays

0
Draft Signings: Padres, A’s, Blue Jays

Během posledního dne souhlasilo s podmínkami několik dalších vysokých draftů. Dnešní novinky shrnujeme zde:

  • The Otcové souhlasí s celkovým výběrem číslo 15 Dylan Leskouvádí Jim Callis z MLB.com (Odkaz na Twitter). Pravoruký hráč obdrží podpisový bonus 3,9 milionu $, který se trochu blíží hodnotě vybraného slotu 4,09 milionu $. Lesko, 6’3″ vrhač ze střední školy v Georgii, byl ohodnocen Baseball America jako vyhlídka č. 13 ve třídě. Lesko, který je po většinu jara považován za nejlepšího nadhazovače draftu, vyžadoval v dubnu operaci Tommyho Johna. To ho možná stálo příležitost dostat se do první desítky, ale přesto prošel v polovině prvního kola a získal silný bonus, aby obešel závazek vůči Vanderbiltovi. Kromě zranění a inherentního rizika spojeného s jakýmkoli středoškolským vrhačem je v Leškově profilu jen málo, co by se dalo hnidopišit. Před operací nastartoval svůj fastball do poloviny 90. let se změnou, kterou BA nazývá „jedním z nejlepších, jaké průmysl viděl od středoškolského nadhazovače“, spolu s křivkou s vysokou rotací. K nižším úrovním systému v San Diegu přidává rameno s vysokým náskokem, i když se teprve uvidí, jak moc bude schopen nadhazovat do konce příští sezóny.
  • The Tak jako souhlasí s výběrem #19 Daniel SušacCallis hlásí (na Twitteru). Bývalý chytač z University of Arizona obdrží bonus 3,5312 milionů dolarů, který odpovídá hodnotě slotu. Správně trefný backstop, který Baseball America zařadil na 11. místo ve své třídě, se ve své druhé sezóně s Wildcats ukázal na 312 deskách. Je považován za netopýra na prvním místě s dobrou tažnou silou, ale BA i Callis naznačují, že je dostatečně dobrý přijímač na to, aby se držel za talíř, kde bude jeho plus síla paží výhodou. Susacův starší bratr Andrew Susac strávil části šesti sezón ve velké lize s Giants, Brewers, Orioles a Pirates.
  • The Blue Jays souhlasili s podmínkami výběru v prvním kole Pro Brandona Barryhohlásí Callis (Odkaz na Twitter). Levák z floridské střední školy obdrží bonus 3,5975 mil. USD, který se odbaví poměrně severně od hodnoty slotu 3,08 mil. USD spojeného s výběrem č. 23. Barriera, který se také zříká závazku Vanderbilta, je 5’11” vrhač, který dokáže spustit svůj rychlý míč až do poloviny 90. let. Baseball America ho označila za hráče č. 17 ve třídě a BA i Callis mu připisují možné plus a poznamenávají, že patřil mezi nejlepší dostupné hráče na jihu.
  • The Diamondbacks se smířili s praváky Landon SimsCallis hlásí (Odkaz na Twitter). Je to bonus 2,34705 milionů $ za produkt státu Mississippi, přesně kolem hodnoty slotu pro celkový výběr #34. Sims byl pro Bulldogs v roce 2021 o poznání blíže, když hodil 56 1/3 směny 1,44 ERA míče s nadpozemskou 46,9% úspěšností, aby pomohl MSU k národnímu titulu. Tým se ho pokusil převést na střídačku letos na jaře, ale Sims vypadl jen tři starty a vyžadoval operaci Tommyho Johna. Zranění bránilo Simsovi v tom, aby si jako startér vytvořil jakýkoli traťový rekord, ale Callis i BA chválí jeho rychlý jezdec z poloviny 90. let. Podle Baseball America byl vyhlídkou číslo 35 ve třídě.
  • Kromě Leska, Otcové souhlasí s jejich druhým nejvyšším výběrem. Callis hlásí (na Twitteru), ten výběr #39 Robby Snelling souhlasila s podmínkami bonusu 3 mil. USD, který rozbije hodnotu slotu 2 mil. USD. Snelling byl obecně považován za talent v prvním kole a jeho bonus je úměrný tomuto názoru. Jako levoruký nadhazovač z nevadské střední školy byl BA hodnocen jako 21. kandidát ve třídě. Callis i BA přiznávají Snellingovi jednu z lepších křivek na draftu a poslední zmíněný výstup naznačuje, že má šanci vyvinout plusovou kontrolu. Snelling byl oddán LSU.

podobné příspěvky

Leave a Reply