Fernando Tatis Jr. Zahájí rehabilitaci

2
Fernando Tatis Jr. Zahájí rehabilitaci

19:16: Manažer Bob Melvin řekl, že Tatis začne úkol buď zítra nebo v neděli (přes Dennise Lina z Athletic). Očekává se, že bude hrát jak na krátkou stopu, tak na středním hřišti v nezletilých.

18:35: hvězdní rodiče Fernando Tatis Jr. se blíží k návratu, jak uvádí Kevin Acee ze San Diego Union-Tribune (Odkaz na Twitter), že je na cestě do Double-A San Antonio. Brzy tam zahájí rehabilitační úkol, poslední krok, než se vrátí do Petco Parku.

Na Tatise, který si v průběhu sezóny zlomil kost na levém zápěstí, to trvalo dlouho. V polovině března podstoupil operaci a klub vyjádřil naději, že se vrátí do poloviny června. Zjevně se ukázalo, že tomu tak není. I když se neobjevily žádné zprávy o smysluplných neúspěchech, Tatis se nevzpamatoval tempem, v jaké on nebo tým doufal. V posledních týdnech si postupně prošel různými baseballovými aktivitami a nyní je v pozici, aby se letos poprvé dostal do hry.

Hráči na pozicích mají povoleno až 20 dní na rehabilitaci. Jakmile Tatis formálně zahájí svůj úkol v příštích několika dnech, může strávit necelé tři týdny v nezletilých, než ho tým bude muset převézt na velké školy nebo ho ukončit. Neposlali by ho, kdyby předpokládali druhý výsledek, takže klub očividně věří, že bude připraven do poloviny nebo konce tohoto měsíce.

Tatisův nadcházející návrat přidá další hvězdu do sestavy již nabité palebnou silou. Manny Machado je v konverzaci MVP a bratři přivedli John Soto a Josh Bell v jednom z nejmonumentálnějších obchodů v historii MLB. Přidejte do mixu Tatise – vlastníka řady .292/.369/.596 během jeho prvních tří sezón – a Padres nasadí úchvatnou špičku sestavy pro úsekový běh.

Vzhledem k tomu, že Tatis je mimo provoz, převážná část práce na zastávkách se přesunula na Ha-Seong Kim. Bývalá hvězda KBO překonala drsnou nováčkovskou MLB sezónu a dosáhla zhruba průměrné úrovně ligy (.248/.329/.370), zatímco hrála obranu v ráži Gold Glove v 98 zápasech. S Bellem, Jake CronenworthMachado a další termínová akvizice Brandon Drury všude kolem infield, San Diego bude mít rozpaky z bohatství na hlíně. Tatis vyjádřil ochotu přejít z shortstopu do krajního pole, pokud to bude nutné, přičemž střed pole se v takovém případě zdá být nejpravděpodobnějším místem. Soto má započítané pravé pole a Jurickson Profar zažívá nejlepší rok své kariéry v levici. Trent Grishamkdo narazil na linku 0,197/0,293/,365 za pouhých 400 cest k talíři, zdá se, že bude většinu dní tím zvláštním mužem, jakmile budou všichni zdraví.

podobné příspěvky

Leave a Reply