Giannis: “Krok za krokem se musíme zlepšovat.”

0
Giannis: “Krok za krokem se musíme zlepšovat.”
BOSTON, MASSACHUSETTS – KVĚTEN 03: Giannis Antetokounmpo #34 z Milwaukee Bucks dribluje na hřišti proti Boston Celtics během třetí čtvrtiny druhého zápasu semifinále Východní konference v TD Garden 3. května 2022 v Bostonu, Massachusetts. POZNÁMKA PRO UŽIVATELE: Uživatel výslovně bere na vědomí a souhlasí s tím, že stažením nebo použitím této fotografie souhlasí s podmínkami licenční smlouvy Getty Images. (Foto Maddie Meyer/Getty Images)

Giannis Antetokounmpo nemluví o vysokých očekáváních Řecka před EuroBasketem v září.

“Nemůžeme mluvit o medaili, to je to, co děláme vždy a zaostáváme,” řekl novinářům na řeckém mediálním dni v Aténách.

“Musíme předtím něčeho dosáhnout [Nick] Calathes, [Kostas] Sloukas a [Kostas] Papanikolaou opouští tým. S Bucks jsem nevyhrál šampionát, protože jsem přemýšlel o titulu NBA. Krok za krokem se musíme zlepšovat.”

Bývalý šampion NBA a MVP Antetokounmpo je hlavním představitelem naskládaného řeckého týmu plného hráčů NBA a EuroLeague, který chce poprvé od roku 2009 získat medaili.

“Nezáleží na tom, co očekává svět, ale na tom, co očekává tým,” řekl.

„Ve všech soutěžích, kterých jsem s Řeckem byl, jsme se nedostali ani do čtvrtfinále. Nejsme připraveni na medaile nebo poháry. Musíme vytvořit chemii a správnou atmosféru. Pojďme a dělejme to nejlepší.

„Mám reálné cíle, musím se zlepšit. Máme tři týdny na spojení. Přizpůsobím se tomu, co ode mě národní tým potřebuje a ne naopak. Náš trenér (Dimitris Itoudis) odvádí úžasnou práci a my musíme udělat to nejlepší, co můžeme.

Citace získané uživatelem EuroHoops.

Leave a Reply