Glen Davis obviňuje Shaqa z prohry Bostonu ve finále v roce 2010, i když ten rok v týmu nebyl

5
Glen Davis obviňuje Shaqa z prohry Bostonu ve finále v roce 2010, i když ten rok v týmu nebyl
Foto: Nathaniel S. Butler/Getty Images

Bývalý Celtic Glen Davis se krátce rozpovídal o tom, že Shaq byl důvodem, proč Boston prohrál v roce 2010 finále NBA s Los Angeles Lakers.

S Davisovým příběhem je však jen jeden malý problém. O’Neal hrál za Cleveland Cavaliers během této sezóny, ne Celtics.

(Via All The Smoke):

„V roce 2010 se choval, jako by měl zraněný palec na noze, a nechtěl hrát proti Lakers. Jo, ale to nikdo neví. Jak vás váš palec drží ve finále? Nemůžeš nám dát 10 minut, člověče, se svým palcem u nohy? Zlomil se ti palec na noze? Shaq nehrál. Perk byl zraněn. A Shaqův palec u nohy byl zpackaný. Nevím, protože jsem ho viděl plavat druhý den v bazénu. Pádluje nohama a dělá to všechno, palec se zvedne. Takže Shaqu, jsem na vašem **! Pamatuji si! Přesto tě miluji. Ale nehrál jsi proti Lakers, když jsme byli ve finále. Myslíš si, že jsi mazaný.

„Perk se zranil. Shaq byl v tom týmu. Byl v šatně. Řekl: ‘Můj špatný, člověče. Je to moje chyba, chlapi.“ Říkám si: ‘Jo, měl jsi hrát, velký MFere.’ Doc nehrál mladé hráče. Hrál jsem dobrou hru 4. Já a Nate slide. Ale doktor opravdu jde s veterány. Takže kdybychom měli Shaqa, dostali bychom z něj minuty. I když jsi zraněný, je to jedna hra. Vyhraj prsten, člověče.”

podobné příspěvky

Leave a Reply