Humberto Castellanos podstoupí operaci Tommyho Johna

0
Humberto Castellanos podstoupí operaci Tommyho Johna

Diamondbacks pravák Humberto Castellanos podstoupí operaci Tommyho Johna, oznámil manažer Torey Lovullo (prostřednictvím Steva Gilberta z MLB.com). 24letý hráč je již na seznamu zraněných po 60 dnech, posledních pár měsíců vynechal s namoženým loktem.

Castellanosovo úsilí vyhnout se tomu, aby se dostal pod nůž, se ukáže jako neúspěšné a pravděpodobně zmešká celou příští sezónu, aby se zotavil. Je to zásah do hloubky rotace klubu, protože vrhač mexického původu zahájil 16 ze svých 25 zápasů za Arizonu za poslední dva roky. Castellanos, který během zkrácené sezóny 2020 také absolvoval osm úlevových vystoupení s Astros, byl v lednu 2021 nárok na prominutí.

5’11” hurler hodil 100 2/3 směny na úrovni hlavní ligy a pracoval na ERA 5,45. Nehází tvrdě, jeho rychlý míč se obvykle pohybuje v rozmezí 89-90 MPH. To se promítlo do nedostatku vynechaných netopýrů, přičemž Castellanos generoval švihové údery se skrovným 7,2% klipem. Je to však plusový vrhač úderů, protože chodí jen 7,3 % pálkařů, kterým čelí ve velké lize.

Castellanos bude vyplácen minimální sazbou MLB a po zbytek sezóny bude inkasovat službu ve velké lize. Na začátku sezóny bude muset být obnoven ze seznamu zraněných. Do konce příštího roku nebude způsobilý pro arbitráž, takže D-Backs by si ho mohli za přijatelnou cenu ponechat, pokud by mu byli ochotni věnovat přes zimu místo na soupisce pro 40 mužů.

podobné příspěvky

Leave a Reply