Jaguáři by se okamžitě měli cítit ověřeni pro výběr Travona Walkera

4

Travon Walker ukázal, proč si ho Jacksonville Jaguars vybrali s celkovým prvním letošním výběrem ve hře Pro Football Hall of Fame Game.

Jacksonville Jaguars drželi první celkovou volbu v draftu NFL druhý rok po sobě a diskutovalo se o tom, koho si vyberou. Jména jako Alabamský útočný tahák Evan Neal a Michigan pass rusher Aidan Hutchinson byla spojena s Jacksonvillem. Přesto šli Jaguars s obranným liniovým hráčem Gruzie Travonem Walkerem.

Walker prokázal během Scouting Combine ohromnou atletiku, ale neměl statistiky, které se objevily kvůli tomu, že byl přesunut na různé pozice na hromadě obrany Bulldogs. To vedlo k debatě, zda to byla správná volba.

Jacksonville se ve čtvrtek večer utkal s Las Vegas Raiders v Pro Football Hall of Fame Game. V první čtvrtině Walker zaznamenal sack na quarterbacka Raidera Jarretta Stidhama.

Travon Walker ukazuje, proč byl jedničkou ve hře Hall of Fame Game

I když to půjde jako pytel, je to přípravná sezóna, takže se to oficiálně nepočítá do jeho kariérního životopisu.

I když se to stalo v první čtvrtině, pojďme se podívat na to, co se stalo v úplně prvním hraní hry. Raiders vytáhli míč a Walker se dostal přes útočný zákrok Brandona Parkera a dostal se ke Stidhamovi, když házel míčem. Přihrávka byla dokončena a Walker byl vyzván k pochybnému zhrubnutí penalt pro přihrávajícího.

Během tří let v Georgii zaznamenal Walker celkem 61 tacklů, 13 tackles for loss, 9,5 sacků, tři bráněné přihrávky, jeden nucený fumble, jeden fumble recovery a jeden interception.

Ano, jde pouze o předsezónní hru, ale fanoušci Jaguars musí být nadšení z toho, co viděli od Walkera. Samozřejmě budou chtít vidět, jak se to přenese do běžné sezóny.

Leave a Reply