Ja’Marr Chase hravě odstíní bývalého spoluhráče z LSU Justina Jeffersona: „Ukradl mi všechny pohyby“

1

Široký přijímač Cincinnati Bengals Ja’Marr Chase žertuje, že široký přijímač Minnesota Vikings Justin Jefferson „ukradl“ jeho pohyby, když byli dva na LSU.

Než začne sezóna 2022, mezi účastníky NFL probíhá podrážděná konverzace: kdo je nejlepší ze všech?

Konverzace se dokonce rozšiřuje na další pozice, jako rohový obránce Dallas Cowboys Trevon Diggs byl požádán, aby seřadil svých pět nejoblíbenějších širokých přijímačů. Jeho bratr, širokoúhlý přijímač Buffalo Bills Stefon Diggs, byl podle očekávání na prvním místě.

Ale Trevonův výběr č. 4 nebyl na tištěném seznamu zahrnut, takže napsal svým jménem: Ja’Marr Chase. Chase se umístil před Diggsovým týmovým kolegou CeeDee Lambem.

Existuje důvod, proč Trevon a další považují Chase za jeden z, ne-li nejlepší širokoúhlý přijímač v NFL právě teď. Chase získal řadu ocenění ve své kampani pro nováčky, včetně ceny Offensive Rookie of the Year.

Ale je tu ještě něco sladšího, co tento stále konkurenceschopný receiver vyhrál: titul za nejvíce přijímaných yardů v kampani pro nováčky, čímž překonal rekord, který o rok dříve vytvořil bývalý týmový kolega LSU Justin Jefferson.

Chaseovi zjevně nestačilo trumfnout Jeffersonovu nováčkovskou kampaň, protože nedávno trval na tom, že je rozhodně lepší než Jefferson v rozhovor s Petem Priscem z CBS Sports.

“Řekl bych, že samozřejmě,” řekl Chase a připustil, že Jefferson by také řekl sám sebe. “Ví, že to není pravda.” Ukradl mi všechny tahy a teď byl první v lize a teď to vypadá jako jeho tahy. Uslyší to, zavolá mi později.”

Ja’Marr Chase stíní Justinu Jeffersonovi za krádež jeho tahů v NFL

Jefferson byl v posledních týdnech na své vlastní propagační kampani a tvrdil, že je nejlepším přijímajícím talentem NFL.

Dokonce zašel tak daleko, že řekl, že Cooper Kupp je „za ním“, na což Kupp odpověděl, že může „uctivě nesouhlasím“ s tím záběrem.

Ukazuje se, že Chase se také chlubí Jeffersonovými právy, když tvrdí, že Jefferson ukradl jeho pohyby a debutoval je v NFL předtím, než byl Chase draftován.

Všechny vtipy stranou, Jefferson a Chase (a Kupp, co to stojí) si historické kampaně roku 2021 užili. Kupp se téměř stal prvním širokým receiverem, který se připojil k 2000 yardovému klubu s 1947 yardy, získal ocenění Offensive Player of the Year a navíc vyhrál Super Bowl LVI MVP. Jefferson zakončil rok se sezónou 1 616 yardů a Chase porazil Jeffersonův rok nováčka na 1 400 yardů s rekordní sezónou 1 455 yardů.

Každý bude subjektivní – Trevon to dokázal – ale lze se shodnout na tom, že Justin Jefferson a Ja’Marr Chase jsou vzrušující budoucností této pozice a že jim LSU vděčí za zdokonalování svých tahů.

Leave a Reply