Jayson Tatum rozšiřuje obchodní zvěsti Jaylen Brown

3
Jayson Tatum rozšiřuje obchodní zvěsti Jaylen Brown
Foto: youtube.com

Minulý měsíc se objevily zvěsti, které naznačovaly, že Celtics nabídli Jaylen Brown v obchodním balíčku za Kevina Duranta. Pětadvacetiletý střílející strážce jsou spolu s Jaysonem Tatumem základními kameny Bostonu.

Zvěsti se nevyhnutelně dostaly k Tatumovi, který je odmítl jako hluk. V nedávném rozhovoru se více rozvedl a řekl, že existuje spousta informací, které nejsou pravdivé.

“To je svět, ve kterém žijeme,” řekl Tatum na Celtics Lab Podcast. „Vždy to pochází z anonymního zdroje, ale vždy to dělá ESPN nebo Twitter nebo cokoli jiného a každý to vidí. Takže nikdy nevíte, co je pravda a co není pravda.

“Donutí lidi o tom mluvit a myslím, že to je ten nápad.” Z obchodu dostali to, co chtěli – aby o tom lidé mluvili a spekulovali, tohle, tamto a třetí.

„Pokud věnujete pozornost všemu, co vidíte na Twitteru nebo v televizi, přivádíte se k šílenství. Myslím, že je to něco, co se musíte naučit. Jen si zachovejte svůj vlastní rozum, svůj vlastní klid.

“Doslova řeknou cokoliv, z čehož by mohla být pravda, a pak ty ostatní věci nemohou být dále od pravdy.” Průměrný domácí fanoušek nezná rozdíl a může věřit všemu, co vidí.

„Nepomáhá, když lidé chodí na sportovní talk show a mluví o tom každý den. Nevíme, kdo to řekl. Ovládejte, co můžete ovládat. To je to, čím vždycky žiju.”

podobné příspěvky

Leave a Reply