Josh Allen se na tréninku Billa utkal s 341librovým D-linemanem

2

Obránce Buffalo Bills Josh Allen se 30. července na tréninku v tréninkovém kempu dostal do konfrontace s defenzivním jezdcem Jordanem Phillipsem.

Minulý týden začaly tréninkové kempy NFL. Přestože týmy absolvovaly několik tréninků, došlo k bojům a konfrontacím. 30. července došlo k incidentu, který se týkal quarterbacka Buffalo Bills Joshe Allena.

Při hře s červenou zónou Allen vyběhl středem a do koncové zóny. Ale během hry na Allena narazil obránce Jordan Phillips. Zadák nebyl s incidentem spokojen, když strčil do Phillipse. Oba se pak střetli tváří v tvář, což vedlo k tomu, že je jejich spoluhráči od sebe odtrhli.

Josh Allen a Jordan Phillips se porvali na tréninkovém táboře Bills

Mike Garafolo z NFL Network, který byl na tréninkovém kempu Bills, řekl, že defenzivní lajn „bzučel kolem rozehrávačů Bills během tréninku“.

Bills mají do začátku sezóny velká očekávání. Zdálo se, že jsou na pokraji postupu do AFC Championship Game po epickém výkonu Allena v divizním kole AFC proti Kansas City Chiefs. Místo toho si Chiefs vynutili prodloužení v posledních sekundách nastavení a nakonec vyhráli.

V minulé sezóně Allen házel 4407 yardů, 36 touchdownů a 15 interceptions, přičemž dokončil 63,3 procenta svých přihrávek.

Buffalo oznámilo své záměry, že se chce v sezóně 2022 dostat na vrchol, když podepsalo bývalého linebacka Denver Broncos a Los Angeles Rams von Millera.

V tréninkovém táboře se vždy odehrávají souboje, ale věnují se tomu hodně pozornosti, protože tento zahrnoval začínajícího rozehrávače.

Leave a Reply