Juan Soto Rumors: Sobota – MLB Trade Rumors

0
Juan Soto Rumors: Sobota – MLB Trade Rumors

Kolem Juana Sota víří pasáty, protože stále není jasné, zda Nationals rozdají superhvězdného outfieldra před úterním termínem výměny v 17:00 CT. Trh se i nadále každou hodinu mění na základě jiných obchodů a jistě na základě nesčetných soukromých diskusí probíhajících mezi vedoucími kanceláře v oblasti baseballu, a přesto se nad vším rýsuje Soto (nejlepší kandidát MLBTR na obchod v období uzávěrky). Některé kluby jistě budou chtít prozkoumat všechny možnosti získání Sota, ale příliš dlouhé čekání by mohlo nechat tým s prázdnýma rukama pro další obchodní možnosti, pokud Soto půjde jinam.

Padres jsou široce považováni za jednoho z největších uchazečů o vylodění Sota a jsou zjevně otevření vzdát se typu obrovského potenciálního balíčku, který bude zapotřebí k získání pozornosti Washingtonu. Podle Jon Morosi z MLB NetworkPadres jsou “ochoten diskutovat” taková jména jako CJ Abrams, Robert Hassell III a Adrian Morejon s Nationals. Všichni tři jsou nebo byli hlavními složkami seznamu 100 nejlepších potenciálních zákazníků za posledních několik let, ačkoli Morejon „vystudoval“ většinu seznamů potenciálních zákazníků díky svým zkušenostem s MLB a MLB Pipeline také odstranil Abramse z jejich seznamu kvůli jeho 43 ligovým titulům. hry odehrané na začátku této sezóny.

Jelikož je známo, že Nationals cílí na mladší, ovladatelné hráče, ať už jsou na majorech, nebo jsou na vrcholu svých debutů ve velké lize, zdá se, že trio Padres tato políčka zaškrtává. To znamená, že je docela pravděpodobné, že Nats by chtěli od nejvyšší úrovně farmářského systému v San Diegu (nebo z aktivního seznamu) ještě více, aby se rozloučili se Sotem, a Padresové by možná museli zvýšit svou nabídku, aby přebít ostatní nápadníky.

Kardinálové mají například také zásobu mladých talentů a byli také zmíněni jako jedni z favoritů na vylodění Sota. Dylan Carlson je jméno na radaru Washingtonu, as Derrick Goold ze St. Louis Post-Dispatch píše, že Nats „milují“ outfieldera.

Carlsonovi je pouhých 23 let a v Show se již prosadil, poskytuje nadprůměrnou produkci na talíři a silnou obranu (jako středový i pravý hráč v poli). Nationals by mohli pohlížet na Carlsona jako na svůj další základní kámen v poli, protože tým by si byl již poměrně jistý, že by mohl přispět hned, zatímco hráči jako Abrams, Hassell nebo Morejon jsou na úrovni MLB stále neověření.

Na papíře by Cardinals zdánlivě měli dostatečnou hloubku na to, aby posunuli Carlsona v rámci dohody Soto, přesto by Cards zůstali bez spolehlivého středního hráče v poli. Harrison Bader je stále na seznamu 10denních zraněných kvůli plantární fasciitidě a neúspěch prodlouží jeho angažmá minimálně o dalších několik týdnů, řekl manažer Oliver Marmol Gooldovi a dalším reportérům. Bader nebude ještě týden nebo dva mimo ochrannou pravou botu, takže zatímco Carlson schopně zaplnil střed, St. Louis by se také mohl otočit, aby získal středního hráče v poli, pokud by byl Carlson přesunut. Například provizorní kombo Larse Nootbaara a Tommyho Edmana uprostřed by nebylo ideální volbou pro případného uchazeče.

Jak již bylo zmíněno, další obchody mohou drasticky změnit situaci pro více týmů a zdá se, že další dva potenciální Soto nápadníci již nejsou zapojeni. Rays by byli něco jako tým, který by přistál v Soto, ale požadavky Nationals byly „mimo jejich toleranci,“ Joel Sherman z The New York Post píše. Jako takoví se Rays vyhnuli blockbusterové cestě a místo toho dnes vysadili Davida Peraltu z Diamondbacks. Včerejší akvizice Luise Castilla by také zdánlivě vyřadila Mariners z boje o Soto, protože Seattle rozdal značnou část svého potenciálního kapitálu, aby získal Castillo od Reds.

podobné příspěvky

Leave a Reply