Konkurenční týmy monitorující dostupnost obchodu Bojana Bogdanoviče a Pata Beverleyho v Utahu

1
Konkurenční týmy monitorující dostupnost obchodu Bojana Bogdanoviče a Pata Beverleyho v Utahu
Strážce Minnesoty Timberwolves Patrick Beverley tleská během zápasu basketbalové NBA v pátek 5. listopadu 2021 v Minneapolis. (AP Photo/Andy Clayton-King)

Jak se Utah Jazz blíží k velké přestavbě, týmy pokukují po dvou dalších klíčových hráčích, kteří zůstávají na soupisce.

Za Michael Scotto z HoopsHype, Bojan Bogdanovic a Patrick Beverley získávají spoustu pozornosti od konkurenčních týmů, jakmile Jazz konečně plánuje zbourat jejich současnou konstrukci.

Scotto dodal, že po senzačním obchodu s Donovanem Mitchellem dojde k výprodeji.

Bogdanovic by měl v roce 2019 vstoupit do posledního roku své smlouvy ve výši 73,1 milionu dolarů a za sezónu 2022-2023 vydělat 19,3 milionu dolarů. Je to lákavý muž na křídle s úctyhodným a spolehlivým ofenzivním rozsahem v minulých sezónách v Utahu.

Mezitím Beverley, která je významným klíčovým přispěvatelem a veteránem, by mohla být prospěšná pro tým aspirující na titul. Pomohl mladé Minnesotě Timberwolves dostat se v minulé sezóně do play-off, když v 58 zápasech zaznamenal průměr 9,2 bodu, 4,6 asistence a 4,1 doskoku.

Vzhledem k tomu, že Bogdanovicovi i Beverleymu zbývá jeden rok na jejich aktuální smlouvě, je mnohem snazší je poslat ven jazzovou dechovkou.

podobné příspěvky

Leave a Reply