Kyle Kuzma: “Showtime Lakers, kteří by tuto éru kurevsky ovládli”

0
Kyle Kuzma: “Showtime Lakers, kteří by tuto éru kurevsky ovládli”
Foto: thegamehaus.com

Čas od času lidé rádi porovnávají různé éry NBA a diskutují, která éra je lepší, které týmy by byly lepší, kdyby hrály teď a tak dále.

Toto téma se objevilo v nedávném rozhovoru mezi Kylem Kuzmou a Draymondem Greenem. Oba hráči se shodli, že není moudré porovnávat období. Kuzma dodal, že některým týmům by se v moderní NBA dařilo.

Bývalý Laker přinesl ukázku Showtime Lakers v čele s Magicem Johnsonem a toho, jak rychle hrál, a poukázal na fakt, že je to velmi podobné tomu, jak se hraje nyní.

“Je to blbé.” [to compare eras]. Jsou to také herní styly a úřadování – budeme hrát s handcheckem, nebo budeme hrát svobodu pohybu, ne?“ řekl Kuzma v The Draymond Green Show.

“Existují určité týmy, kterým některé věci projdou.” Věřím, že Showtime Lakers, které by kurva dominovali této éře. Díval jsem se na Magic [Johnson] v 80. letech jen melír jako dříve v létě. Lidé si neuvědomují, že byl rychlý jako h*vno. Ne, ne, byl pekelně rychlý. Dostával odskok do kurtu ve 3 driblingech. To je teď NBA, ne? Správné nebo špatné. Zabít.”

podobné příspěvky

Leave a Reply