Kyle Lowry věří, že kontinuita zničila jeho první sezónu ve funkci člena Heat

4
Foto: Issac Baldizon/NBAE prostřednictvím Getty Images

Kyle Lowry pochopí, proč měl jako člen Miami Heat tak zdrcující sezónu.

Poznamenal, že to byla „kontinuita“ a ne „podmiňování“, co mu vadilo při jeho prvním působení v South Beach, a dále uvedl, že musel bydlet, aby se mohl věnovat rodinné záležitosti.

“Pořád to řeším,” řekl Lowry o rodinném problému. za člen týmu Ira Winderman. „Je to situace, kdy je to lepší, budu o tom mluvit víc. Ale rozhodně je to něco, co mi tak trochu vykolejilo celou sezonu a na dlouhou dobu mě vykolejilo. Přesto je to dodnes něco, co řeším každý den. Vlastně mi kvůli tomu právě teď zavolali.”

“Je to život,” dodal Lowry. „Život se děje a vy se musíte stále zlepšovat a soustředit se na věci, které můžete ovládat, a snažit se pomáhat, jak nejlépe umíte.

“Protože na konci dne nemůžu udělat to či ono.” Jediné, co mohu udělat, je jít za lidmi, kteří mi mohou pomoci a doufám, že já pomůžu jim a můžeme tak nějak spolupracovat a spolupracovat.“

Během výstupního rozhovoru v Miami v letech 2021–2022 šéf franšízy Pat Riley prohlásil, že Lowry musí mít pro příští rok „tvar světové třídy“, a uvedl, že veteránský gardista měl ve své debutové sezóně s Heat skutečné problémy s kondicí. narušil jeho schopnosti.

Uprostřed problémů s váhou a absencí Lowry stále hrál obrovskou roli pro první umístění klubu na vrcholu Východní konference, v průměru 13,4 bodu, 7,5 asistencí a 4,5 nahrávek v 63 zápasech.

Proti Boston Celtics se jim ale v sedmém zápase, který kousal nehty, nedostali do největší fáze ligy. V mysli Lowryho to byl stále pozoruhodný rok navzdory těsnému selhání.

„Měli jsme skvělý rok. Byli jsme jeden výstřel od [NBA] Finále,“ řekl s odkazem na nevydařený tříbodový pokus Jimmyho Butlera v posledních sekundách hry 7.

Lowryho smýšlení zůstává stejné, pokud jde o jeho osobní záležitosti, ale těší se, že na konci dne bude vše dobré.

“Musíte být pevně uvážliví a musíte být schopni říci: ‘Dobře, to je jedna věc, ale až se sem budu moci dostat a budu schopen udělat druhou věc, dovolte mi to vypnout. trochu.’

“Ale je to velmi těžké, protože jakmile skončíš.” [with] činnost nebo cokoli, co děláte, abyste od věci odvedli svou mysl, pak je to hned zpátky.“

Leave a Reply