Lakers, Knicks a Jazz diskutovali o výměně tří týmů

2
Lakers, Knicks a Jazz diskutovali o výměně tří týmů
Foto: Alex Goodlett/Getty Images

Podle Michael Scotto z HoopsHypeLos Angeles Lakers skutečně diskutovali o této možnosti s Utah Jazz, dokonce s New York Knicks jako třetí tým s ohledem na jejich zájem o hvězdného strážce Donovana Mitchella:

Jak bylo uvedeno v nejnovějším podcastu HoopsHype, převládající myšlenka kolem ligy je, že jakýkoli obchod se třemi týmy zahrnující Russella Westbrooka by musel zahrnovat výběry z prvního kola 2027 a 2029 od Lakers s co nejmenším počtem ochran.

Lakers vedli rozhovory o připojení k Jazz and Knicks před několika týdny v potenciálním výměně tří týmů, uvedly zdroje z ligy pro HoopsHype.

Navrhovaný scénář obchodu se třemi týmy zahrnoval cestu Westbrooka do Utahu a jeho vykoupení. Utah by do Knicks poslal Donovana Mitchella, což je kombinace dvou hráčů, včetně Patricka Beverleyho a Jordana Clarksona, Bojana Bogdanoviče nebo Malika Beasleyho do Lakers, a Jazz by od Knicks a Lakers obdržel významnou kompenzaci na draftu. Knicks by se také museli rozloučit s veterány platovými výplněmi, jako je Derrick Rose, aby platy fungovaly.

podobné příspěvky

Leave a Reply