Mariners Place Julio Rodriguez, Dylan Moore On 10-Day IL; Ty France podstoupí magnetickou rezonanci

6
Mariners Place Julio Rodriguez, Dylan Moore On 10-Day IL;  Ty France podstoupí magnetickou rezonanci

Mariners se umístili jako záložník Julio Rodriguez (pohmoždění pravého zápěstí) a utilitář Dylan Moore (křeče zad) na seznamu 10denních zraněných. Jarred Kelenic byl povolán z Triple-A a první baseman/outfielder Jack LarsenSmlouva byla vybrána z Double-A. Uvolnit místo pro Larsena na soupisce 40 mužů, levák Anthony Misiewicz byl určen k přidělení.

Včerejší výhra 5:4 nad Astros byla pro Mariners nákladným vítězstvím, protože Rodriguez, Moore a Sam Haggerty (kvůli řezu na čele) museli všichni opustit hru, takže triumf Seattlu v pozdní směně byl o to nepravděpodobnější. Kdyby to nestačilo, Ty Francie je také připraven podstoupit magnetickou rezonanci, protože jeho obtěžující zranění levého zápěstí se znovu objevilo pozdě ve hře.

Rodriguezovo zranění vyvolalo největší bezprostřední obavy poté, co byl hvězdný nováček zasažen do pravé ruky při houpání, ačkoli rentgenové snímky byly negativní. Rodriguez je stále tak rozbolavělý, že se příštích 4-5 dní nebude moci houpat, řekl manažer Scott Servais. Ryan Divish z The Seattle Times a další reportéři, a proto byla stinka IL nezbytná jak k tomu, aby Mariners nebyli podřízeni, tak aby měl Rodriguez čas, aby se uzdravil.

Neexistuje snadný způsob, jak nahradit Rodrigueze, který se rychle upevnil jako současnost i budoucnost baseballu v Seattlu. Outfielder je velkým favoritem na získání vyznamenání AL Rookie Of The Year, pokud tento stint IL nepřetrvá nebo neovlivní Rodriguezovu produkci, jakmile se vrátí. Stejně tak Francie se letos také dostala do AL All-Star týmu a v podstatě neudělala nic jiného než trefila od doby, kdy ho M’s získali od Padres v termínu výměny v roce 2020.

Rodriguez a France jsou dva lídři týmu Mariners ve fWAR, takže ztráta alespoň jednoho a potenciálně obou kvůli zranění těsně před uzávěrkou výměny nechává přední kancelář Seattlu v úzkých. Prezident baseballových operací Jerry Dipoto naznačil, že po louisův zámek obchodu, M’s mohl být proveden s jakýmikoli velkými pohyby a spoléhali na to Mitch Haniger‘s return posílit útok spíše než spoléhat na nějaké vnější kusy. Mariners mají stále více než 52 hodin na sledování a vyhodnocení Rodrigueze a Francie před uzávěrkou 17:00 CT 2. srpna, ale pokud existuje nějaká nejistota, agresivní Dipoto by se mohl rozhodnout pro případ, že se sestava bude alespoň hloubkově obchodovat.

Moore byl sám o sobě cenným hráčem, nahrál 116 wRC+ (z pěti homerů a .197/.350/.367 sekční linie ve 185 PA) a v této sezóně odehrál alespoň jeden zápas na sedmi různých pozicích kolem diamantu. . Abraham Toro bude muset v mezidobí nabrat určitou mezeru v užitku, ačkoli Toro během dvou sezón u Mariners hrál většinou jen druhou a třetí základnu. Zádové křeče nemusí Moorea odsunout na vedlejší kolej mnohem déle, než je 10denní minimum, přesto by Dipoto mohl také prozkoumat přidání hráče na více pozicích, který by Mooreovi pomohl v krátkodobém horizontu.

Kelenic dostane další příležitost prosadit se na majorech poté, co se špatně potýkal v prvních 473 vystoupeních na desce v Show. Kelenic zasáhl 0,173/0,256/,338 jako velký ligový hráč s nemotornou 30% mírou zásahů. Tento swing-and-miss se vplížil do Kelenicovy práce v nezletilých, jako by dobře trefil na Triple-A, jeho míra vyřazení přes 252 PA pro Tacomu v této sezóně je 23,8 %, což je výrazně více než 15,4 % ve 143 Triple-A. PA v roce 2021.

Larsen byl v roce 2017 nedraftován, ale po uzavření dohody s Mariners krátce po amatérském draftu je nyní produkt UC San Diego na pokraji svého debutu v Major League bez šálku kávy na úrovni Triple-A. 27letý hráč odehrál všechny tři pozice v poli a několik zápasů jako první baseman, i když Larsen letos nehrál žádné středové pole. Larsen zasáhl 0,266/,371/,444 v 564 kariérním PA v Double-A ball. Ani Baseball America, ani MLB Pipeline nehodnotí Larsena jako jednoho z 30 nejlepších vyhlídek v systému farmy v Seattlu.

Misiewicz byl v posledních třech sezónách pravidelným hráčem týmu Mariners, ale v červnu dostal opci na Triple-A poté, co v této sezóně zaznamenal ERA 4,61 a pouze 14% míru stávek ve 13 směnách 2/3. Je známo, že M’s hledají pomoc s bullpenem před konečným termínem a úleva pro leváky by mohla být zvláště potřebná, protože Misiewiczovy zápasy dále zmenšily pero již tak tenké na jih. Není vyloučeno, že by Misiewicz mohl být nárokován na výjimku DFA, vzhledem k tomu, jak ostatní kluby neustále hledají úlevu pro leváky.

podobné příspěvky

Leave a Reply