Marlins aktivovat Elieser Hernandez, určit Aneurys Zabala pro přidělení

1
Marlins aktivovat Elieser Hernandez, určit Aneurys Zabala pro přidělení

Marlinovi aktivovali pravačku Elieser Hernandez ze seznamu zraněných a určených Široké aneuryzma pro přidělení podle Jordana McPhersona z Miami Herald (přes Twitter).

Hernandez byl dlouho považován za potenciálního stálého hráče na rotaci pro Marlins, ale sedmadvacetiletý hráč se na začátku roku mocně snažil. Po devíti startech a pěti odlehčovacích vystoupeních drží Hernandez ERA 6.11 (6.81 FIP) v 53 snímcích v daném roce.

Není jasné, jaká bude Hernandezova role po jeho návratu. Mohl by být požádán, aby vstoupil do střídání, v současné době chybí oba Trevor Rogers a čerstvý debutant Max Meyer. Pokud by manažer Don Mattingly upřednostnil postoupit s Jesusem Lazardem, Braxton Garretta Edward Cabrera za Pablo Lopez a soutěžící Cy Young Písečná Alcantarai když se může místo toho vrhnout do bullpenu, který nedávno prohrál oba Zach Pop a Anthony Bass v termínovém obchodu s Blue Jays.

25letý Zabala, něco jako druholigový tovaryš, debutoval v této sezóně ve velké lize a nedovolil žádné vydělané jízdy ve 2 2/3 směny akce. Zaznamenal ERA 5,58 v částech osmi sezón v nezletilých mezi systémy Mariners, Dodgers, Reds, Phillies a Marlins. Pokud vymaže výjimku, pravděpodobně se vrátí do Triple-A Jacksonville, kde na začátku sezóny nahrál 11 2/3 směny 10,03 ERA.

podobné příspěvky

Leave a Reply