Medvědi už tak tenká široká přijímací místnost utrpěla velký zásah se zjevným zraněním

1

Slabý široký přijímač Chicago Bears dostal další zásah kvůli zranění N’Keala Harryho.

Jako by Chicago Bears nebyli již bez talentu v široké přijímací místnosti, N’Keal Harrymu museli během sobotního tréninkového kempu pomáhat mimo hřiště jeho spoluhráči a trenéři.

Harry byl bývalým hráčem New England Patriots v prvním kole z Arizona State. Poté, co se z velké části snažil najít odloučení ve Foxborough, byl vyměněn do Bears, zatímco ještě měl smlouvu nováčka. S příležitostí zapůsobit na přijímající sbor s Darnellem Mooneym a málo dalšími, je to to poslední, v co Bears doufali, než odehrají předsezónní zápas.

Chicago je ve hře o to, že bude pravděpodobně nejhorším týmem ve fotbale v nadcházející sezóně NFL.

Široký přijímač Chicago Bears N’Keal Harry utrpěl zranění během tréninkového kempu

Podle reportérů týmu porazilizranění kotníku se zdá být velmi rozmanité. Harry nebyl schopen zatížit zraněnou nohu poté, co utrpěl zranění v tréninku. Chicago vyměnilo výběr v sedmém kole draftu NFL 2023 za bývalého Wide receivera Patriots. Doufám, že bude bojovat o místo na soupisce v jednom z nejslabších přijímajících sborů v celé lize.

Chicago hostí Kansas City Chiefs v jejich prvním přípravném utkání v létě příští sobotu. S necelým týdnem na to, aby se to otočilo, není šance, že by Harry hrál v prvním ze tří přípravných zápasů za Bears. Nejhorší na tom všem je, že možná nebude mít příležitost ukázat své nové franšíze, že má na to, aby vytvořil tento tým. To je takové smůla…

A naopak, toto je příležitost pro někoho jiného v přijímací místnosti Medvědů mimo Mooney a Equanimeous St. Brown, aby předložil přesvědčivý případ pro místo na soupisce. Vzhledem k tomu, že ve městě je nový režim s Mattem Eberflusem jako hlavním trenérem a Ryanem Polesem jako generálním manažerem, s těmito Medvědy není nic dáno. Téměř každý na tomto seznamu si bude muset vydělat.

Tady je Harryho zranění, že není sezónou a že má šanci udělat Medvědy.

Leave a Reply