Miamský Omer Yurtseven řeší nezahrnutí do tureckého týmu Nat’l pro EuroBasket

1
Miamský Omer Yurtseven řeší nezahrnutí do tureckého týmu Nat’l pro EuroBasket

Vzhledem k tomu, že se nepřipojí k tureckému národnímu týmu na nadcházejícím turnaji EuroBasket letos v září, Omer Yurtseven se vyjádřil k problémům, na které bylo poukazováno.

Zveřejněním osobního prohlášení na svém twitterovém účtu tento velký muž dal jasně najevo, že nebude hrát za svou zemi, protože dále kritizoval narativy tureckých médií, že se nezúčastnil tréninkového kempu svého týmu.

„Nebudu mít těžké pocity s tureckým NT navzdory mediálním manipulacím,“ uvedl Yurtsevenův tweet (překlad kredit do BasketNews).

„Chtěl jsem, abyste ode mě osobně slyšeli chybějící části ve zprávách v těchto dnech, když si přečtete zprávu, že ‚Nezúčastnil jsem se kempu národního týmu bez dovolení‘, kterou napsal jediný člověk, aniž by mi zavolal.

“Myslím, že mnohem lépe pochopíte, když se do tématu vložíte místo toho, abyste četli, co řeknu jako odpověď na novinky,” dodal.

Několik evropských zpráv potvrdilo, že Yurtseven neodcestoval do italského Bormia, aby se připojil k tréninkovému kempu tureckého národního týmu na nadcházející turnaj. Zprávy naznačovaly, že neinformoval ani nepožádal klubovou federaci o povolení, že zmíněnou událost vynechá.

Může se tedy zdát, že je ve svém čase a vývoji kolem Miami Heat mnohem angažovanější, protože tréninkový kemp sezóny 2022-2023 také začne v září.

Na druhou stranu, Miami nedovolilo svému nováčkovi Nikolovi Jovicovi, aby se připojil k Srbsku v EuroBasket, což by mohlo naznačovat, že všichni zaměstnanci týmu se silně soustředí na nadcházející basketbalový rok.

Bez důstojné náhrady za PJ Tuckera se může franšíza přiklonit k tomu, že Yurtsevenovi poskytne dostatek herního času a na kurtu se bude stýkat s Bam Adebayo.

„Možná jsem se tohoto turnaje nemohl zúčastnit, ale moji trenéři, manažeři a přátelé, kteří mě znají nejlépe, vědí nejlépe, že když budu povolán na olympijské hry a mistrovství světa, půjdu běhat. “

podobné příspěvky

Leave a Reply