Michael King trpí zlomeninou lokte, očekává se, že vynechá zbytek sezóny

4
Michael King trpí zlomeninou lokte, očekává se, že vynechá zbytek sezóny

Yankees úlevový prostředek Michael King má zlomeninu ve vrhačském lokti, uvádí Joel Sherman z New York Post (Cvrlikání Odkazy). Tým bude vědět více po dalším testování dnes večer, ale Sherman dodává, že klub aktuálně očekává, že zranění ukončí jeho sezónu. King odjel z dnešního večera proti Orioles s bolestí lokte a Bryan Hoch z MLB.com tweetoval krátce po skončení hry se Yankees připravovali na jeho nahrazení na soupisce.

Za předpokladu, že další testování potvrdí počáteční diagnózu a časový harmonogram, budou Yankees hrát zbytek sezóny bez jednoho z nejlepších pomocníků ligy. Tento 27letý hráč byl pro skippera Aarona Boona vynikající multi-směnnou zbraní, když odpracoval 51 snímků ve 34 výjezdech. King vlastní jiskřivé ERA 2.29 s odpovídajícími periferiemi. Porazil elitních 33,2 % nepřátelských útočníků, vyvolal pozemní koule s nadprůměrným 47 % klipem a pouze 8 % protivníků obešel.

Zklamaná zpráva pravděpodobně zvýší naléhavost front office přidat do mixu pozdních her před termínem obchodu 2. srpna, ačkoli nelze rozumně očekávat, že by někdo, koho získají, replikoval Kingovu produkci. Clay Holmes zůstává po ruce jako elitní zbraň, ale King byl klíčovou paží, která překlenula propast mezi startéry a Holmesem. Většinou převzal roli, ve které Chad Green se v posledních několika sezónách dařilo poté, co Yankees v květnu přišli o Greena kvůli operaci Tommyho Johna.

Jonathan Loisiga a Aroldis Chapman byly Booneovy dvě další primární ramena s vysokou pákou. Oba vrhači mají silné traťové rekordy před rokem 2022, ale ani jeden nebyl v této sezóně dobrý. Loáisiga má děsivých 7,45 ERA přes 19 1/3 směn, zatímco Chapman má neudržitelnou 17,2% míru chůze a osobní nízké procento úspěšnosti 24,7%. Wanda Peralta byl spolehlivým specialistou na pozemní míč z levé strany, ale skupina praváků před Holmesem vypadá nevýrazně, protože Green a King jsou mimo a Loáisiga se trápí.

U uzávěrky obchodu je vždy k dispozici celá řada odlehčovacích prostředků středních směn a generální manažer Brian Cashman a jeho zaměstnanci počítají s tím, že trh v příštích deseti dnech prohledají. Starý přítel David Robertson a Mychal Givens (Mláďata), Michael Fulmer (Tygři) a Anthony Bass (Marlins) patří mezi krátkodobé veterány, kteří počítají s tím, že jsou k dispozici, zatímco hráči rádi Scott Barlow (Royals), Kyle Finnegan (Státní občané) a Jorge Lopez (Orioles) mají delší okna zbývající kontroly klubu.

Pokud jde o Kinga, je nepochybně zdrcující ranou vidět, že jeho sezóna útěku pravděpodobně brzy skončí. Minulý rok byl solidní variantou, pracoval na ERA 3,55 přes 63 1/3 snímků, ale letošní nástup byl na jiné úrovni. King bude mít nárok na arbitráž poprvé po této sezóně a je pod kontrolou během kampaně 2025.

podobné příspěvky

Leave a Reply