Na jak dlouho chce NFL pozastavit QB?

1

NFL se odvolá proti suspendaci Deshauna Watsona na šest zápasů, protože věří, že to bylo příliš mírné, ale jak dlouho chtějí, aby Browns QB odešli?

Soudkyně Sue L. Robinsonová vydala své rozhodnutí týkající se suspendace Deshauna Watsona na začátku tohoto týdne, když rozhodla, že rozehrávač Cleveland Browns bude odložen na prvních šest zápasů sezóny 2022. NFL však nyní podniká kroky, aby se to prodloužilo.

Ve středu NFL podala odvolání, ve kterém se bude snažit prodloužit délku pozastavení.

Ian Rapoport z NFL Media tweetoval PR zprávu, která dále vysvětluje, co se děje ohledně odvolání, s tím rozdílem, že liga se nemůže odvolat proti faktickým zjištěním jmenovaného soudce (v tomto případě Robinsona), ale mohou se odvolat. disciplinární rozhodnutí, což je to, co dělají.

Jak bylo uvedeno, komisař NFL Roger Goodell určí, kdo bude odvolání projednávat. Otázka, která je ale naléhavější, je, jak dlouhou suspendaci liga požaduje pro Deshauna Watsona.

Pozastavení Deshauna Watsona: Na jak dlouho chce NFL pozastavit QB?

Aaron Wilson z Pro Football Network a dříve z Houstonská kronika brzy po zprávách o odvolání oznámili, že NFL usiluje o úplné přerušení sezóny pro quarterbacka Browns. Konkrétně podle Jeffa Darlingtona chtějí pozastavení na dobu neurčitou s minimálně jedním rokem.

Veřejnost vzbudila oprávněné pobouření ohledně původního rozhodnutí o šesti zápasech za Watsonovo vyloučení a zprávy naznačovaly, že liga od začátku prosazovala něco v rámci celosezónního pozastavení, takže jejich rozhodnutí odvolat se neudělalo. velké překvapení.

Bez ohledu na to to zdaleka není konec. Tato řízení by nakonec mohla vést k federálnímu soudu v závislosti na tom, jak bude odvolání probíhat. A pokud to povede k tomuto bodu, existuje šance, že by se Watson mohl hodit pro Browns v týdnu 1 proti Baker Mayfield a Panthers.

Zůstaňte naladěni, protože to rozhodně není poslední, co z této situace vzejde.

Leave a Reply