Námořníci jmenují Travise Jankowského pro přidělení

1
Námořníci jmenují Travise Jankowského pro přidělení

Mariners oznámili, že určili záložníka Travis Jankowski pro zadání. Tento krok otevírá aktivní místo na soupisce pro rohového/outfieldera Jake Lambkterý se přihlásil do klubu. Seattle získal Lamb od Dodgers v hodinách před uzávěrkou obchodu. Počet 40 členů M klesl na 39.

Jankowski byl právě v pondělí požádán o výjimku z Mets. Vypadal osaměle jako námořník a udeřil ve své jediné pálce. Levoruký stoper pracoval především jako defenzivní specialista a pinch runner v Queensu, viděl akci ve 43 hrách, ale jen v 63 případech se dostal na metu. Ofenzivně toho moc neprodukoval, zasáhl .167/.286/.167 bez zásahu navíc.

31letý hráč se objevil v částech osmi sezón velké ligy a také trávil čas s Padres, Reds a Phillies. Je to kariérní střelec .236/.319/.310, prokazuje solidní disciplínu na talíři a dovednosti v boji s míčem, ale má velmi malou sílu. Jankowski je elitní běžec, který je schopen hrát na všech třech pozicích v poli, což vede kluby k tomu, aby mu daly příležitost jako čtvrtého nebo pátého hráče v poli.

Lamb už byl na soupisce 40 mužů, ale Mariners museli jmenovat Jankowského, pokud si ho přáli stáhnout z klubu velké ligy. Jako hráč s více než pěti lety služby v hlavní lize by měl právo odmítnout jakékoli volitelné přidělení do Triple-A Tacoma ve prospěch výletu do bezplatné agentury. Seattle ho nyní během několika příštích dní uvolní, kam by ho mohl přivést jiný tým, pokud by byl ochoten převzít zbytek jeho platu 1,25 milionu dolarů (přibližně 426 tisíc dolarů) a udržet ho v majoru.

podobné příspěvky

Leave a Reply