Nationals Release Alcides Escobar – MLB Trade Rumors

0
Nationals Release Alcides Escobar – MLB Trade Rumors

Nationals oznámili, že umístili záložníka alcides escobar o bezpodmínečném propuštění. Tento přesun uvolňuje aktivní místo na soupisce pro Luke Voitkterý se očekává, že se zítra připojí ke klubu. Počet 40 členů Washingtonu klesl na 39.

Escobar strávil poslední sezónu a půl v hlavním městě země. Veterán hrál na dohodu o nižší lize, když ho loni v červenci získali Nats Trea Turnerová bojoval se zraněním. Washington přivedl Escobara téměř okamžitě do velké ligy a stal se hlavním shortstopem poté, co byl Turner rozdán Dodgers v uzávěrce výměny. Byla to jeho první akce v MLB po třech letech a dlouholetý shortstop Kansas City si vedl dobře.

Prostřednictvím 349 vystoupení na deskách Escobar zasáhl .288/.340/.404 se čtyřmi homeruny a trojicí krádeží. Nechodil často ani neútočil na velkou sílu, ale dosáhl pouze 16% klipu a trefil dostatečně vysoký odpalový průměr, aby zůstal produktivní. Není překvapením, že už s rukavicí nehodnotil tak vysoko, jako měl na svém vrcholu, ale byl natolik cennou zkušeností, že s ním Washington loni v říjnu podepsal prodloužení o 1 milion dolarů.

Produkce Escobara v roce 2022 však nebyla dobrá. Viděl, jak jeho útočný výkon klesl na 0,218/0,260/,282 během 131 výletů na talíř. Poprvé ve své kariéře se trefuje častěji, než je průměr (24,4 %) a nasbíral jen šest extrazákladních zásahů (čtyři dvojky a dvě trojky). Escobar byl také obviněn z pěti chyb v 307 2/3 směnách při shortstopu a ztratil herní čas, protože přestavba Natsa se zaměřila na mladší hráče. Luis Garcia převzal jako primární shortstop, a zatímco 22letý hráč je tam špatně obsazen, Washington právě přinesl nováčka na shortstop CJ Abrams v John Soto obchod.

Vzhledem k Escobarovým potížím je těžké si představit, že by si na něj jiný tým nárokoval výjimku. Pětatřicetiletý hráč by byl volným hráčem, pokud by prošel bez nároku a zdá se pravděpodobné, že bude prozkoumávat příležitosti z vedlejší ligy jinde.

podobné příspěvky

Leave a Reply