Nejnovější na obchodním trhu Juana Sota

1
Nejnovější na obchodním trhu Juana Sota

Do úterního večerního termínu obchodování zbývají čtyři dny a stavidla aktivity se teprve musí skutečně otevřít. Přesto se hodně mluvilo o nejlepším obchodním kandidátovi hry, John Soto. O superstar Nationals se bude i nadále mluvit na letním trhu, dokud klub nestiskne spoušť a neuplyne termín.

Jon Heyman z New York Post včera večer napsal, že Cardinals, Padres, Dodgers a Rangers patří mezi týmy, které jsou obecně považovány za týmy, které mají nejlepší pozici k tomu, aby rozjely trhák. To nebyl úplný seznam klubů se zájmem, ačkoli Jim Bowden z Athletic tweety dnes večer zůstávají na trhu pouze čtyři kluby. Bowden dodává že Padres a Cardinals patří do této skupiny čtyř, ale identita ostatních dvou týmů zůstává neznámá. Aby bylo jasno, není jisté, že nikdo kromě St. Louis, San Diega, Los Angeles a Texasu stále není v mixu.

Předchozí zprávy spojovaly Mariners, Giants, Mets a Yankees se Sotem, ale obecně se věří, že Nats nemají zájem se s ním vypořádat v rámci NL East. Mezitím Heyman včera večer napsal, že Nats se „zdají být zaměřeni“ na jiné týmy než Yankees. To neznamená, že Yankeeové jsou venku, jak Heyman nepřekvapivě poznamenává, že mají o Soto stále zájem i po získání Andrew Benintendi od Royals.

Kardinálové, Padres a Dodgers jsou zjevnými účastníky licitace Soto. Každý z nich v roce 2022 soupeří s rozsáhlou sbírkou mladých talentů z hlavní ligy a/nebo farmářů a všichni tři se v posledních letech ukázali být dostatečně odvážní, aby vyměnili za hvězdné hráče. Rangers jsou možná překvapivějším hráčem na trhu, protože letos nejsou v play-off mixu, ale Texas dlouho tvrdil, že očekávají, že budou v příští sezóně seriózně soutěžit. S ovladatelným Soto na další dvě sezóny by Rangers mohli vstoupit do boje s pohledem na přidání další hvězdy do soupisek 2023-24 po velkém výběru volných hráčů. Corey Seager a Marcus Semien.

Evan Grant z Dallas Morning News včera napsal, že Texas byl skutečně v kontaktu s washingtonskou front office a nadále sleduje trh. Zda budou ochotni splnit pochopitelně astronomickou vyvolávací cenu Nationals – a trumfnout nabídky klubů, které hledí na Sota jako na cíl zlepšit své šance pro rok 2022 – se teprve uvidí. Grant navrhuje, aby Strážci raději zaměřili své zdroje, jak finanční, tak z hlediska potenciálního kapitálu, na své úsilí přidat talent do počáteční rotace. Mezitím Ken Rosenthal z Athletic včera večer ve vystoupení na Fox Sports poznamenal, že obecným očekáváním je, že Texas bude překonán motivovanějším klubem (Odkaz na Twitter).

Během několika příštích dnů bude více jasnosti ohledně vyjednávání Soto. Jedna věc, která ano ne Zdá se, že se uvažuje: strany znovu otevírají rozhovory o prodloužení před uplynutím lhůty pro obchod. Barry Svrluga z Washington Post slyšel, že Nats neplánují učinit další nabídku rozšíření (Odkaz na Twitter). Generální manažer Mike Rizzo potvrdil, že Washington předložil 15letý návrh na 440 milionů dolarů, který Soto před několika týdny odmítl. To zřejmě znamenalo konečný rozsah, do kterého byli Nationals ochotni zajít, alespoň letos v létě. To neznamená, že Nats musí okamžitě vynutit obchod, protože jeho zbývající způsobilost k arbitráži by jim umožnila znovu navštívit prodloužení a/nebo obchodní rozhovory příští offseason, pokud nebude vyřízen do úterý.

podobné příspěvky

Leave a Reply