Nováček Saints vykopl trénink, protože nemůže přestat bojovat se spoluhráči

4

Nováček Saints s Trevorem Penningem dává najevo svou přítomnost na tréninkovém kempu. Byl vyhozen z tréninku za to, že bojoval tři dny v řadě.

S 19. volbou v draftu NFL 2022 si New Orleans Saints vybrali Trevora Penninga, ofenzivního hráče ze Severní Iowy.

Zatímco jeho 6 stop-7, 325 liber rám snadno plní boty NFL, byl to právě jeho postoj, který některé týmy odradil od jeho výběru. Divokost, se kterou si hrál na vysoké škole se rychle přenesl na další úroveň

Právě ho vyhodili z tréninku za boj – už třetí den v řadě!

Na jednu stranu se quarterback musí cítit sebevědomě, když stojí v řadě, když je jeho slepá strana chráněna někým, kdo chce zničit každého, kdo se postaví naproti němu. Na druhou stranu, pokud Penning nedokáže tuto mentalitu vypnout, nenadělá si během tréninkového kempu v šatně mnoho přátel.

Trevor Penning nemůže přestat vyvolávat rvačky na tréninku Saints

Jak již bylo řečeno, Penningův postoj byl mnohými před návrhem považován za nevýhodu jeho výběru. Na jeho obranu ho však hraní v Northern Iowa – menší škole, která čelí menší konkurenci – donutilo vyvinout herní styl, který by vynikal.

Vždy byl chválen za své dokončovací schopnosti a často se o něm mluvilo jako o „nejhnusnějším“ náčiní ve třídě 2022. To vše díky příšeře, kterou si vytvořil mezi ušima a která zase vytváří nepořádek v táboře Saints.

Další malou rezervou pro nováčka je to, že trénink má tendenci být každý rok v této fázi mimo sezónu v celé lize ostřejší. Týmoví kolegové do sebe narážejí den za dnem, celé týdny a všichni se těší, až se naproti nim postaví dres jiné barvy.

Uvidíme v nadcházejících týdnech, zda se býčí mentalita Trevora Penninga promítne do startovní role u Saints, nebo ne. Mezitím jeho problematické dovádění udržují v hrnci míchání pro fanoušky Saints, kteří netrpělivě čekají na začátek sezóny.

Leave a Reply