Oscar De La Hoya otevřel ve spolupráci s Floydem Mayweatherem Jr. tým NBA v Las Vegas: „Můžeme se připojit a stát se tam velmocí“

1
Foto: Ethan Miller/Getty Images

Vize Floyda Mayweathera Jr., že konečně přivede tým NBA do Las Vegas, by se mohla nakonec uskutečnit s pomocí jeho bývalého úhlavního nepřítele.

Bývalá americko-mexická superstar boxu a současný promotér Oscar De La Hoya vyjádřil svou otevřenost uzavřít smlouvu a partnerství s Mayweatherem Jr., aby přistál ve Vegas.

V rozhovoru s FightHype.comDe La Hoya podrobně popsal své záměry spojit se se svou kolegou boxerskou legendou a předat Entertainment Capital of the World svůj vlastní basketbalový klub.

“Možná je tu něco, co bychom mohli ve Vegas společně udělat, nějaký druh podnikání,” řekl De La Hoya. „Slyšel jsem, že NBA možná půjde do města, a tak se možná můžeme připojit a stát se tam velmocí a pomoci přivést tým do domova, který jsme postavili. Postavili jsme Las Vegas – doslova.“

V polovině června Mayweather odhalil plány svého týmu na potenciální vlastnictví týmu NBA v budoucnu a poznamenal, že s asociací „pracují v zákulisí“. Ale neprozradil města, která by mohla zinscenovat jejich danou touhu.

Společně se Seattlem bylo Las Vegas častou součástí zvěstí o rozšíření ligy. Komisař Adam Silver je však dříve odmítl s odkazem na to, že NBA stále nemá zájem přidat několik dalších klubů.

Leave a Reply