Pitching-Needy Blue Jays Snag Mitch White ve vyhlídkové výměně s Dodgers

1
Pitching-Needy Blue Jays Snag Mitch White ve vyhlídkové výměně s Dodgers
Kirby Lee-USA DNES Sport

V den zběsilé uzávěrky se toho stalo hodně, takže vám nebude vyčítáno, že jste promeškali tento obchod mezi Dodgers a Blue Jays, který se na konci sešel. Ale my ve FanGraphs se věnujeme pokrytí každé konečné transakce, bez ohledu na to, jak malá nebo zdánlivě nevýznamná. Jedná se o nabídku pro čtyři hráče, přičemž každý tým obdrží dva z nich. Zde je základní rozdělení:

Blue Jays dostanou:

Dodgers získají:

Nejprve si rozeberme návrat Jays. Jak se dalo očekávat, došlo v termínu uzávěrky k velkému tahanici kvůli omezenému množství dostupného startovního nadhazování. Některé týmy, jako Yankees a Twins, se ukázaly jako jasný vítěz. Jiní, jako Phillies, se museli spokojit s druhými nejlepšími, ale přesto slušnými možnostmi. Pak tu máme Blue Jays, kteří skončili s Whitem. Je to pochopitelné, pokud vám to připadá jako zklamaný pickup, a i když je to lepší než vůbec nic, se správnými manévry to mohli udělat mnohem lépe.

Přinejmenším má White zkušenosti se startem na majoru. Před výměnou sloužil jako startér Dodgers v pěti a ponorech a dosáhl obdivuhodných výsledků s ERA 3,47 a 4,06 FIP za 46,2 směny. Částečně je to proto, že ho jeho tým málokdy nechá čelit rozkazu potřetí, ale jde také o to: Po čtyři nebo pět směn bílý odvede svou práci na kopci a pak zamíří zpět do zákopu. S José Berrios a Yusei Kikuchi stále hledá konzistenci a Hyun Jin Ryu mimo sezónu, Whiteova přítomnost poskytuje Blue Jays trochu oddechu.

Repertoárově hází White až pět hřišť, i když jen tři z nich stojí za pozornost. Rychlík se čtyřmi švy, jeho primární nabídka, má průměrnou rychlost ligy (93–95 mph) a vyznačuje se špatným tvarem. V této sezóně s ním kupodivu získal spoustu outů navzdory nedostatku pohybu, i když zda je to způsobeno štěstím, se teprve uvidí. Slider, jeho sekundární nabídka, je opravdu skvělý, vyznačuje se dvěma rovinami a solidní rychlostí pro trhací kouli (84–86 mph). Protivníci souhlasí; když se na to rozhoupali, tak zatím 33,8 % času. Bílý nám někdy připomene jeho křivák z 80. let, ale často mu chybí správný cit pro hřiště.

Blue Jays také dostanou šanci na De Jesuse, který byl před obchodem 43. nejlepším kandidátem Dodgers na našem boardu. 20letý třetí baseman z Dominikánské republiky, který se trefuje do přepínačů, jeho slávou je jeho syrová síla z strmá netopýří cesta. Ale to ho ponechává zranitelným vůči různým hřištím; jako důkaz, vše, co potřebujete, je podívat se na jeho příšernou míru stávek. Se svým nízkým věkem a nedostatkem zkušeností v boji s pokročilým nadhazováním je De Jesus v podstatě los do loterie: jednoho dne by mohl odpálit dost homerunů jako velký ligový hráč, aby vykompenzoval svůj švih a netrefení nebo absenci jiného nástroje než syrového. moc by mohla být jeho smrtí. Zatím je to poník na jeden trik, ale je to zábavný trik!

S Andrew Heaney Po návratu ze seznamu zraněných a White z vedlejší ligy, Dodgers již nepotřebovali svého back-endového startéra. Místo toho ho vybavili vyhlídkou na elektrické nadhazování ve Frasso. Uveďme si ale pro změnu důvody, proč být vůči němu skeptický. Frasso je 23 — mladý, ale vzhledem k tomu, že je stále v A-ballu, tak ve skutečnosti ne; ztratil drahocenné roky vývoje kvůli pandemii a operaci Tommyho Johna v roce 2021. Jeho velení je stále sporné a v době, kdy byl draftován, jeho pobočníci zaostávali ve srovnání s jeho rychlým míčem.

Frasso ale také neztratil krok. Po návratu na kopec vyšel a vystřelil rychlé koule rychlostí 97–98 mph, dokonce se dotkl rychlosti 100, podle Statcastu. Tvar není skvělý pro čtyřnápravu, ale Frasso by docela dobře mohl házet závažím. Ať tak či onak, není to žádný velký problém. Jeho změna činila v průměru 18 palců vyblednutí (což je úžasné množství, dokonce i podle standardů velké ligy) a předvedl také vylepšený breaking ball. Kdysi slulve v low-80s, to je nyní těsné gyro slider v polovině-80s, který měl hitter za hitter dolů na stávky. Věci pravděpodobně měly vnitřní modely jít awooga.

Na Frassovi je toho hodně co obdivovat, ale zatím to není nejlepší nadhazovač. Jeho dosavadní záznamy jsou stále nepatrné a existuje mírné riziko, dokud se tento příkaz neuklidí. V souladu s tím ho Eric Longenhagen má jako 40+ FV – boule oproti jeho původní třídě 35+, ale pochopitelně konzervativní. Ale to je přesně ten typ vyhlídky, kterou Dodgers rádi riskují, a která by se mohla vyvinout v další Gavin Stone. Není divu, že si z tolika možností vybrali právě Frasso.

Na druhou stranu je tam málo informací o Britovi, dalším návratu Dodgers. Naštěstí Eric prošel v tísni a řekl mi, že je to projektant 6 stop-5 levák, který sedí 89 s decentním tvarem křivky a má čistý over-the-top podání. Pokud jde o čísla, 20letý hráč má aktuálně ERA 1,86 a 2,17 FIP ve 29 směnách Dominikánské letní ligy. Možná ho mají Dodgers z nějakého konkrétního důvodu rádi, ale jako outsidera je to těžké poznat. Alternativně to mohl být způsob, jak vyvážit obchod.

Se třemi nízkými vyhlídkami zapojenými do dohody je určení, který tým „vyhrál“ dohodu, nemožné a zbytečné. Na základní úrovni získali Blue Jays velmi potřebného startéra, který je také pod pěti lety týmové kontroly, a můžeme předpokládat, že Dodgers shromáždili několik vyhlídek na nadhazování, které vzbudily jejich zájem. Není zde nic převratného, ​​ale ne každý obchod může být trhákem. A kdyby něco, nezapomeňte sledovat Frasso.

podobné příspěvky

Leave a Reply