Poznámky ke zranění: Skubal, Bednar, Garcia

1
Poznámky ke zranění: Skubal, Bednar, Garcia

The tygři umístěný startér Scubal Pull na 15denní listině zraněných, zpětně ke včerejšku, kvůli únavě paží. Southpaw opustil svůj start v pondělí poté, co cítil únavu, a nyní bude mimo nejméně další dva týdny. Skubal v pondělí naznačil, že nepředpokládá žádné další starty. To očividně nebude tento případ, ale nic nenasvědčuje tomu, že by se klub choval z něčeho víc, než jen z velké opatrnosti, když přeskakoval pár jeho otoček v rotaci. Detroit se už dívá dopředu na rok 2023 a není moc důvodů tlačit na problém s jedním z jeho nejlepších mladých ramen, pokud není úplně zdravý.

Jen málo hráčů v organizaci je tak působivých jako Skubal, který ve své druhé kompletní sezóně MLB udělal významný krok. Prostřednictvím 117 2/3 směn nese ERA 3,52 s nadprůměrnou 24,5% stávkou a 45,7% procentem pozemního míče. Skubal prokázal silnou kontrolu, a co je možná nejdůležitější, povolil pouze 0,67 homerů na devět nadhozených směn. V minulé sezóně povolil více než dva homery na devět, což je hlavní přispěvatel k ERA 4,34, což je téměř o běh výše než v letošní sezóně.

Některé další poznámky k umístění na seznamu zraněných:

  • Piráti blíž David Bednář přistál na seznamu zraněných po 15 dnech, zpětně k 31. červenci, kvůli zánětu dolní části zad. Neexistuje žádný konkrétní harmonogram pro jeho návrat, ale ředitel sportovního lékařství Pittsburghu Todd Tomczyk novinářům řekl, že Bednar se snažil problém vyřešit (prostřednictvím Mika Persaka z Pittsburgh Post-Gazette). To by zdánlivě naznačovalo, že 27letý Bednar nepovažuje problém za příliš vážný, ale klub zaujímá opatrný přístup. Bednar se v této sezóně upevnil jako jeden z nejlepších sportovců, jeho druhý s Bucs poté, co přešel z Padres v Joe Musgrove obchod přes mimosezónu 2020-21. Velký pravák má ERA pod 3,00 v obou sezónách jako Pirát, včetně známky 2,70 s vynikající 33,5% mírou úspěšnosti při 46 2/3 snímcích v tomto roce.
  • The Marlins umístěný outfielder Avisail Garcia na seznamu 10denních zraněných kvůli natažení levého stehenního svalu. Určený útočník/první baseman Garrett Cooper byl aktivován z minimálního IL stintu jeho vlastního, aby zaujal aktivní místo na soupisce. Klub neposkytnul harmonogram Garcíovy nepřítomnosti. García, který podepsal v offseason čtyřletou smlouvu, má za sebou krušnou první sezónu na jihu Floridy. Na 342 deskách vlastní skrovnou řadu .232/.269/.322 se sedmi homeruny – výrazný pokles výroby elektřiny oproti loňské kampani s 29 homery s Brewers. Tento 31letý muž se také vyznačuje nejhorším klipem v kariéře 27,8 % a pouze 3,8 % svých výletů do jídla šel pěšky. Miami doufalo, že víceletý volný hráč podepíše Garcíu a Jorge Soler by povzbudilo nevýrazný útok, ale oba pravorucí stopeři během prvních sezón těchto obchodů podcenili.

podobné příspěvky

Leave a Reply