Poznámky pro dvojčata: Smith, Sanchez, Cotton

1
Poznámky pro dvojčata: Smith, Sanchez, Cotton

Dvojčata vypustili odlehčovací prostředek Joe Smithpodle Betsy Halfandové z Pioneer Press (přes Twitter). Tento osmatřicetiletý útočník se v této sezóně objevil ve 34 zápasech za Twins a dosáhl přijatelných ERA 4,61. Jeho použití bylo poměrně chráněno, nicméně v té době sestavil pouze 27 1/3 celkových směn a jeho periferní čísla naznačují výkon, který přesně neodpovídá jeho plodné kariéře. Smithova 6,29 FIP byla nejhorší taková známka v jeho kariéře a procento jeho tvrdých zásahů vzrostlo na 42,1 procenta, což je výrazně nad průměrem ligy 35,7 procenta.

Přesto je jistě možné, že jen podle rodokmenu se Smith někde uchytí a dokončí sezónu. Smith se objevil v každé sezóně od roku 2007 (kromě roku 2020, pro který se rozhodl neúčasti), střídal se s Guardians, Mets, Angels, Blue Jays, Astros, Cubs a Mariners, než se oblékl do Twins. Jeho nejstabilnější funkce přišla jako nastavovač pro Guardians v letech 2009 až 2013, ale zejména poslední tři sezóny tohoto úseku, ve kterých měl průměrně 71 vystoupení a necelých 66 snímků s 2,42 ERA/3,33 FIP a téměř 21 drženími na kampaň. .

Navíc praváci Aaron Sanchez a Jharel Cotton jak vyjasnili výjimku, tak přijali úkoly do Triple-A St. Paul, podle Dana Hayese z The Athletic (přes Twitter). Dvojice by mohla sloužit jako hloubka po zbytek sezóny, protože Twins budou tlačit na play-off.

Cotton, 30 let, odehrál 25 vystoupení v 30 směnách pro Twins v této sezóně a zaznamenal nesouvislý ERA 2,83/5,48 FIP, 21,5 procenta stávek, 11,1 procenta chůze a 29,5 procenta pozemního míče. Sanchez, 30, startoval jednou za Twins a předtím sedm startů za Nationals. Celkově veterán zaregistroval 7,68 ERA/4,93 FIP za 36 1/3 směn pro oba kluby dohromady.

Upřímně řečeno, Twins mají v Triple-A právě teď dostatečnou hloubku nadhazování s hráči jako Děvín Smeltzer, Josh Windera Jovani Moran – všichni zůstávají na soupisce 40 mužů – že větší možnost je, že Sanchez a Cotton jednoduše pomohou pokrýt směny v St. Paul po zbytek sezóny. Nemluvě o tom, že Minnesota má na seznamu zraněných několik zbraní, které by se ještě mohly vrátit, aby posílily posádku Major League.

podobné příspěvky

Leave a Reply