Rangers jmenují Stevena Duggara, Steele Walkera pro přidělení

2
Rangers jmenují Stevena Duggara, Steele Walkera pro přidělení

Rangers určili záložníky Steven Duggar a Steele Walker pro zadání, na základě klubového oznámení. Tyto tahy uvolňují místo na soupisce 40 mužů Cole Ragans a Bubba Thompsonjejichž propagace byly již dříve nahlášeny. Aby se otevřelo místo na aktivní soupisce, Texas umístil outfieldera Cole Calhoun na 10denní seznam zraněných a úlevový Dennis Santana na 15denní IL.

Duggar strávil na soupisce Texasu o něco více než měsíc. Získáno od Giants na konci června výměnou jeden za jednoho s Willie Calhounlevý útočník se objevil pouze v osmi zápasech MLB s Rangers. Nasbíral tři hity (všechny singly), 12 škrtnutím a dvě procházky v 19 vystoupeních na desce. Duggar strávil 11 zápasů s Triple-A Round Rock a zasáhl .184/.360/.316.

Osmadvacetiletý hráč toho v této sezóně moc neodehrál, protože ztratil pořádný kus roku kvůli silnému šikmému vypětí. Zúčastnil se pouhých 20 zápasů velké ligy mezi San Franciskem a Texasem, což je nešťastné pokračování sezóny 2021, která mu přinesla vrchol kariéry. Duggar se objevil ve 107 hrách a loni zaznamenal 297 výletů na desku, přičemž zasáhl .257/.330/.437 s osmi homeruny a sedmi ukradenými základnami. V kombinaci se silnou středovou obranou z něj byl cenný přispěvatel do klubu Giants se 107 výhrami, ale po cestě dosáhl téměř 30% klipu.

Swing-and-miss byl pro Duggara problém po celou dobu jeho kariéry, protože fandil 30,2 % z jeho 824 výletů do jídla na úrovni velké ligy. Je to kariéra .240/.296/.373 hitter. To je očividně ohromující produkce, ale Duggar je jen chloupek nad ligovým minimálním platem a je silným obráncem na všech třech místech na trávě. To by mu mohlo přitáhnout pozornost konkurenčních klubů, které budou mít možnost ho za minimální náklady v nejbližších dnech přidat. Po uplynutí obchodní lhůty nemá Texas jinou možnost, než Duggarovi udělit výjimku. Pokud by si ho vyžádal jiný tým, mohl by ho ukrýt v Triple-A po zbytek této sezóny – jeho poslední rok volby do vedlejší ligy.

Walker byl získán od White Sox, když byl vyhlídkou v offseason 2019-20, směřoval k obchodu, který poslal Nomar Mazara na South Side v Chicagu. Bývalý výběr z druhého kola strávil většinu svého času v organizaci v horních minoritách, i když si v červnu vydělal šálek kávy na nejvyšší ligové úrovni. Walker byl vybrán na soupisku MLB a objevil se v pěti hrách a inkasoval jeden zásah (home run off Cal Quantrill) přes 16 vzhledů desek.

Tento 26letý hráč jinak strávil rok v Round Rock, kde při 215 jízdách na talíř zasáhl 0,277/,353/,435. Je připojen na sedm homerů a tam vyhrává pouze s 16,3% sazbou, zatímco rozděluje svůj čas mezi místa v rohu hřiště. Stejně jako Duggar i Walker v příštích několika dnech narazí na waiver drát. Je teprve v prvním ročníku opce, takže by si ho nárokující tým mohl v dohledné době ponechat v horních neplnoletých, pokud by byl ochotný dát mu místo na soupisce pro 40 mužů.

Kole Calhoun, který mimo sezónu získal 5,2 milionu dolarů, se během svého působení v Arlingtonu trápil. Veterán rohový outfielder zasáhl 11 dlouhých míčů, ale zasáhl pouze 0,211 s procentem 0,269 na základně. Nyní se potýká s podrážděním pravé paty a vynechá minimálně týden a půl. Calhounova smlouva obsahuje klubovou opci ve výši 5,5 milionu dolarů na příští sezónu, ale Rangers počítá s tím, že poskytne další opakování mladším hráčům, jako je nově povýšený Thompson, než Calhounovu opci odmítne.

Santana má výron levého kotníku, takže vynechá minimálně pár týdnů. Tvrdě házející pravice vlastní ERA 5,09 díky 40 2/3 směnám v sezóně, ale přivádí pozemní míče na silný 51,6% klip.

podobné příspěvky

Leave a Reply