Red Sox umístí Brayana Bella na seznam zraněných, aktivujte Matta Barnese

1
Red Sox umístí Brayana Bella na seznam zraněných, aktivujte Matta Barnese

Red Sox umístili praváka Brayan Bello na 15denní seznam zraněných kvůli natažení levého třísla. Boston také zvolil správně Caleb místo do Triple-A Worcester, s nedávno získaným prvním basemanem Eric Hosmer a odlehčovače Matt Barnes a Darwinzon Hernández obsazení aktivních míst na soupisce. Barnes je zpět z 60denní listiny zraněných. Zaujímá místo na soupisce 40 mužů Jackie Bradley Jr.který byl dnes ráno propuštěn.

Bello opustil včerejší zápas proti Astros poté, co měl problém s třísly. Napětí je zjevně dost výrazné na to, aby ho vyřadilo z činnosti alespoň na pár týdnů, čímž se ztenčila hloubka rotace Bostonu. Bello, jeden z nejlepších nadhazovačů klubu, má za sebou prvních pět zápasů v MLB (tři starty) v této sezóně. Byl označen pro ERA 8,47 po 17 směnách, ale na svém topení je v průměru severně od 97 MPH a vyvolal pozemní koule s obrovským 65,5% klipem.

Sox byli v posledních týdnech nuceni se o Bello trochu opřít, protože byli současně bez Chris Prodej, Nathan Eovaldi, Rich Hill a Michael Wacha kvůli zranění. Prodej bude na chvíli mimo kvůli zlomenině prstu, ale Sox nedávno přivítali zpět Eovaldiho a Hilla. Wacha má dnes začít rehabilitaci ve čtyřech směnách, jak včera uvedl Chris Cotillo z MassLive (Odkaz na Twitter). To naznačuje, že se pravděpodobně vrátí do velkoligového klubu relativně brzy, možná příští týden.

Barnes je mimo hru od konce května se zánětem v házecím rameni. Dvouměsíční absence završila to, co byl hrozný začátek sezóny pro veterána praváka, který má problémy od podpisu prodloužení smlouvy o dva roky loni v červenci. Vlastní ERA 7,94 během 17 směn v sezóně, čímž porazil osobně nejhorších 17,3 % soupeřů proti neudržitelné tempu chůze 14,8 %. Je možné, že v této produkci hrála roli bolest ramen. Manažer Alex Cora počítá s tím, že bude Barnese pracovat zpět v situacích s nižším pákovým efektem, ale chybí mu jen rok, aby fungoval jako klíčová možnost pozdní hry. Dostat se Barnesovi někam blízko jeho předchozí úrovně by bylo klíčovou posilou pro bostonský tým, který je na 24. místě v bullpen ERA (4,21).

podobné příspěvky

Leave a Reply