Rychlé zásahy: Tygři, námořníci, obchodní trh

3
Rychlé zásahy: Tygři, námořníci, obchodní trh

Tygři podepsali praváka Chi Chi Gonzalez a přidělil ho do Triple-A podle Emily Waldonové z Baseball America (přes Twitter). Gonzalez se v této sezóně dvakrát odhlásil z příležitostí menší ligy, poprvé s Twins a nedávno s Brewers. Objevil se na Majors s oběma kluby, hodil 11 1/3 směn ve čtyřech zápasech (dva starty) s Milwaukee a dva starty zahrnující sedm směn s Minnesotou. Celkově Gonzalez v této sezóně zaregistroval 6,87 ERA/6,01 FIP v 18 1/3 směny. V dalších nedávných zprávách…

  • Taylor Williams podepsal smlouvu s Mariners a byl přidělen do Triple-A Tacoma podle Paula Bravermana z Tacoma Rainiers (přes Twitter). Tento 31letý pravák byl v roce 2020 členem Mariners, ale byl prodán Padresovi, což se ukázalo jako výhodná dohoda pro Seattle, který získal Matt Brashprůlomový hráč menší ligy pro Seattle v roce 2021.
  • Na okrajích soupisek Major League je v tomto ročním období vždy značný obrat, ale týmy, které hledají pomoc, by měly mít na obchodním trhu spoustu možností, pokud by byly ochotny se touto cestou vydat. Od této chvíle se trh s úlevou jeví jako „robustnější“ než trh s pozičním obchodem, tak říká GM Billy Eppler, podle Deesha Thosar z Fox Sports (přes Twitter). Téměř každý uchazeč by mohl použít další pomocné rameno nebo dvě.

podobné příspěvky

Leave a Reply