Starting Pitching Rumors: Cardinals, Castillo, Mariners, AL Central

1
Starting Pitching Rumors: Cardinals, Castillo, Mariners, AL Central

The kardinálové jsou „zamýšleny upgradovat rotaci, nejen ji rozbalit“, Derrick Goold ze St. Louis Post-Dispatch informuje v komplexním pohledu na potenciální trajektorie termínů týmu. Zatímco obchody v uplynulém termínu často přinesly do St. Louis dočasné opce (např Jon Lester a JA Happ právě loni), mohli kardinálové tentokrát mířit o něco výš. Atletika pravák Frankie Montas a Marlins správný Pablo Lopez podle zprávy patří mezi startéry, o které Karty projevily zájem. Gold také seznamy andělé pravák Noah Syndergaard jako jméno, které je zajímavé, a určitě existují další, o kterých kardinálové uvažují, když chtějí kompenzovat zranění Jack Flaherty, Steven Matz, Alex Reyes a Dakota Hudsonová (který v této sezóně bojoval, i když je zdravý).

St. Louis má již na současnou sezónu na účtech více než 155 milionů dolarů, ačkoli toto číslo klesne na přibližně 90 milionů dolarů pro kampaň v roce 2023 (bez několika významných navýšení arbitráží). Cardinals jsou stále téměř 10 milionů dolarů za svým rekordním výplatním pásmem Opening Day (164 milionů dolarů) a s některými akvizicemi v polovině sezóny zašli v posledních letech ještě o něco dále, takže by stále měl existovat prostor pro výplaty hráčů, kteří vydělávají značné platy. . Mají také jeden z nejhlubších farmářských systémů ve hře, který jim umožňuje soutěžit o nejlepší pozice na trhu.

Několik dalších poznámek k obchodnímu trhu pro začátek…

  • The Námořníci hledají pomoc při rotaci a Ken Rosenthal ve svém posledním vystoupení s FOX Sports hlásí, že eso Reds louisův zámek „se zdá být jejich hlavním zaměřením a cílem“ v tomto okamžiku (Odkaz na Twitters videem). Čtyři nejlepší startující v Seattlu – Logan Gilbert, Robbie Ray, Marco Gonzales a Chris Flexen — absolvovali alespoň 19 startů a získali dobré výsledky od nejlepších potenciálních zákazníků George Kirby od jeho zapojení do rotace (3,50 ERA až 13 startů). Kirby je však na 96 směnách mezi menší a velkou ligou dohromady, což je již znatelný skok z loňských 67 2/3 směn. Gilbertových 123 směn se efektivně shoduje s loňským celkovým počtem 124 1/3 snímků. Kromě toho Mariners pravděpodobně nemohou očekávat, že se celou sezónu vyhnou nějakým významným zraněním na startovním kádru – málokterý tým to dokáže – takže má smysl přidat další rameno na podporu skupiny. V případě Castilla by se samozřejmě zařadil přímo vedle Gilberta a Raye do rotace play-off a dal M’s vynikající trio, o které se mohou opřít v této i příští sezóně.
  • Pro všechny týmy, které hledají pomoc s nadhazováním, je to však trio předních hráčů AL Central, kteří jsou v tuto chvíli nejagresivnější, Mark Feinsand z MLB.com tweety. The Dvojčata, Strážci a White Sox všichni se snaží posílit své nadhazovací štáby (rotace a/nebo bullpen pomáhají podobně). Americká liga Central je jedinou divizí ve sportu, kde jsou v tuto chvíli tři legitimní uchazeči o divizní korunu, a jak Cleveland, tak Chicago (které v současné době zaostává za Minnesotou) jsou také v dosahu 3,5 utkání od umístění na divokou kartu. Již dříve se spekulovalo (zde zahrnuto) o tom, že White Sox se potenciálně vydá jiným směrem, ale tento měsíc hráli jeden ze svých nejlepších míčů sezóny, a proto nevedli žádné diskuse o možnosti vyměnit veteránské zbraně jako Lance Lynn a Lucas GiolitoJon Morosi z MLB.com tweety.
  • Pokud jde o Dvojčata, Darren Wolfson z 1500 SKOR North navrhl ve včerejším podcastu že Červené pravák Tyler Mahle by mohlo být nejpravděpodobnějším jménem, ​​které přistane v Minnesotě do úterního termínu, ačkoli Dvojčata vrhají širokou síť, protože hledají jak rotaci, tak pomoc s bullpenem. Minnesota také hovořila s Marlins o správném Pablo Lopezdodal Wolfson.

podobné příspěvky

Leave a Reply