Steelers konečně ukončí nejistotu Diontae Johnsona novou smlouvou

2

Pittsburgh Steelers konečně ukončili sit-in wide receivera Diontae Johnsona prodloužením smlouvy o tři roky.

Tréninkový kemp je pro Steelers čas odložit všechny rušivé vlivy a dát se do práce. A nyní se k nim může připojit i wide receiver Diontae Johnson.

Po sporu o smlouvu, kvůli kterému Johnson seděl mimo trénink, se WR a tým ve čtvrtek dohodly na novém prodloužení smlouvy, oznámil tým.

Existují protichůdné zprávy o hodnotě transakce.

Podrobnosti smlouvy Diontae Johnson: Steelers zamknou široký přijímač

Podle Garyho Dulaca z Pittsburgh Post-Gazettesmlouva je na tři roky a má hodnotu 39,5 milionu dolarů.

Mike Garafolo z NFL Network oznámil, že dohoda byla na dva roky a 36,6 milionu dolarů, s garancí 27 milionů dolarů.

Ať už konečná čísla vyjdou jakkoli, Steelers se již nemusí bát, že jejich nejlepší přijímač nebude na hřišti, když řeší bitvu o rozehrávače.

Johnson měl loni 107 chytů na 1161 yardů a osm touchdownů, všechna kariérní maxima. Každým rokem, kdy byl v lize, neustále zvyšoval svou produkci a bude hrát významnou roli pro kteréhokoliv obránce, který tento post vyhraje letos v srpnu.

Ať už je to Mitchell Trubisky nebo Kenny Pickett, rozehrávači potřebovali Johnsona na hřišti co nejdříve, aby vybudoval chemii.

Johnson byl součástí široké třídy přijímačů pro rok 2019, která letos zaznamenala vlnu lukrativních rozšíření. Neměl vyjednávací sílu jako DK Metcalf, AJ Brown nebo Deebo Samuel, ale stále se držel a doufal v lepší nabídku.

Ten mu dá příležitost prokázat se pro ještě větší kontrakt za pár let. Pak uvidíme, jestli se vyrovná ostatním star wide přijímačům.

Leave a Reply